ترکیب احتمالی استقلال برای دربی/ تردید استراماچونی در چند پست

خبرگزاری مهر شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۱

به گزارش خبرنگار مهر ، آبی پوشان تهران پس از یک شکست و دو تساوی در هفته های اول تا سوم، از هفته چهارم لیگ برتر میزبان سرخ پوشان تهران هستند. آندره استراماچونی در حالی تیمش را برای این بازی آماده می کند که سه بازیکنش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
آبی پوشان در حالی برای این بازی آماده می شوند که هنوز وضعیت فرشید اسماعیلی مشخص نیست، اما به احتمال زیاد وی به دلیل محرومیت تیمش را همراهی نخواهد کرد. همچنین شیخ دیاباته و فرشید باقری هم به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده اند.
در این بازی مثل سه دیدار گذشته سید حسین حسینی سنگربان آبی پوشان خواهد بود و خط دفاعی استقلال هم از ۴ بازیکن شکل می گیرد. وریا غفوری مدافع راست و کاپیتان آبی پوشان در این پست حضور دارد و زوج خط دفاعی آبی پوشان هم به احتمال قریب به یقین از سیاوش یزدانی و محمد دانشگر شکل خواهد گرفت.
استراماچونی برای دفاع چپ دو گزینه دارد. میلیچ و زکی پور نفراتی هستند که قابلیت حضور در این پست را دارند. اما در این بین احتمال این که میلیچ انتخاب سرمربی آبی ها باشد بیشتر است.
علی کریمی می تواند انتخاب اول استقلالی ها در خط میانی باشد و باتوجه مصدومیت فرشید باقری و آمادگی نسبی روزبه چشمی، این هافبک باتجربه آبیها می تواند شگفتانه آنها در این بازی باشد تا کمربند میانی آبی پوشان شکل گیرد.
هرچند استراماچونی انتخاب های دیگری مثل ریگی و رضاوند را هم برای این پست دارد، اما بعید است زوجی به جز کریمی- چشمی در این منطقه از زمین شکل بگیرد. اما چنانچه به هر دلیلی چشمی وارد ترکیب نشود، رضاوند و ریگی گزینه های قابل اعتمادی برای این بازی هستند.
آبیها برای سمت راست خط ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار