عصبانیت شجاع از کالدرون؛ رضایت نامه ام را بدهید بروم!

جام نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰
۱۰ هفته از لیگ برتر نوزدهم گذشته و قهرمان فصل گذشته در طول ۱۰ هفته گذشته پرسپولیس با ۷ ترکیب متفاوت در این مدت قدم به میدان گذاشته است!

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، ۱۰ هفته از لیگ برتر نوزدهم گذشته و قهرمان فصل گذشته در طول ده هفته گذشته پرسپولیس با ۷ ترکیب متفاوت در این مدت قدم به میدان گذاشته است! بی تعارف باید بگویم اگر برانکو موفق شد ۳ فصل پیاپی قهرمان لیگ شود و به فینال آسیا برسد و قهرمان جام حذفی شود و ۳ سوپر جام را کسب کند و پرسپولیس کمترین گل خورده را در این چند سال داشته باشد، باید بگوییم این موفقیت را مدیون خط دفاعش بود.
پرسپولیس در این ۳ فصل با ترکیبی ثابت و مشخص پا به میدان می گذاشت مگر مواقعی که یکی از بازیکنان این خط محروم و یا مصدوم می شد و او می بایست در خط دفاع خود تغییر می داد. جالب این است که در دو فصل گذشته دو بازیکن اصلی خط دفاع پرسپولیس همواره جزو کاندیداهای برترین دفاع های ایران و بازیکن سال بودند که در همین سال گذشته دو دفاع اصلی و میانی این تیم یعنی سید جلال حسینی و شجاع خلیل زاده برای کسب بهترین دفاع ایران باهم رقابت داشتند!
اما حالا با آمدن سرمربی جدید و آرژانتینی پرسپولیس این خط به پاشنه آشیل تیم تبدیل شده است و نه تنها در ۱۰ بازی ۵ گل دریافت کرده است بلکه با سه شکست مقابل حریفان مستقیم خود در رده دوم جدول قرارگرفته است!
بازیکنان خط دفاع نه تنها تغییر نکرده اند بلکه با اضافه شدن کنعانی زادگان ملی پوش و برگشت انصاری مصدوم این خط پربارتر از قبل هم شده است و باید شاهد یک دفاع مستحکم تر باشیم وبی تاکنون این چنین نبوده است.
کالدرون مطمنا باید در طی این ده بازی، ۴ بازیکن اصلی دفاع خود را می شناخت و دست به ترکیب اصلی خود نمی زد ولی بازهم شاهدیم که در هفته دهم این خط با تغییر روبرو می شود. کالدرون یا واقعاً هنوز به ترکیب اصلی خود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار