خروجی های سپاهان در پنجره زمستانی؛ 7 بازیکن به دنبال جدایی

لوگوی ایلنا ایلنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۹

تعدادی از بازیکنان مطرح نیمکت نشین سپاهان به دنبال جدایی از این تیم هستند.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تیم فوتبال سپاهان که این روزها عملکرد خوبی در رقابت های لیگ برتر دارد و یکی از مدعیان جدی قهرمانی لیگ بیستم است، جزو تیم های پر مهره لیگ برتر است و به دلیل تعداد زیاد بازیکنان مدعی حضور در ترکیب اصلی در چند پست، برخی از بازیکنان شناخته شده تیم نیمکت نشین شدند و اگرچه با مدیریت این موضوع تا امروز برای طلایی پوشان چندان مشکل ساز نشده و به جز یک بازیکن، کسی نسبت به عدم حضور در ترکیب حرکت اعتراضی نشان نداده ولی این موضوع باعث شده احتمال تغییرات در این تیم بعد از نیم فصل زیاد شود و در پنجره زمستانی باید شاهد خروج تعدادی از این نفرات از سپاهان باشیم که چندتای آن قطعی به نظر می رسد.
یکی از این نفرات مهدی کیانی، کاپیتان 2 فصل گذشته سپاهان است که شیوه بازی او با سبک مورد نظر محرم نویدکیا همخوانی ندارد و از همین رو فرصت بازی در ترکیب اصلی تیم به او نمی رسد. نیمکت نشینی کیانی او را عصبی و ناراحت کرده و 2-3 هفته ای می شود که این بازیکن در تمرینات حضور ندارد و منتظر باز شدن پنجره زمستانی است تا با گرفتن رضایت نامه جدا شود. ظاهراً نویدکیا هم مخالفتی با جدایی کیانی ندارد.
محسن الغسانی، وینگر عمانی سپاهان گزینه خروجی بعدی سپاهان است. الغسانی که در دیدارهای آسیایی سپاهان زیرنظر نویدکیا بازی کرد عملکرد ضعیفی از خودش نشان داد و سرمربی سپاهان پیش از شروع فصل به او گفت اگر در تیم بماند زیاد بازی نخواهد کرد. در آن مقطع پیشنهادی برای جدایی الغسانی وجود نداشت ولی حالا او می تواند به کشورش برگردد یا به تیم های دیگری ای کشورهای حاشیه خلیج فارس ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار