مدیرعامل شرکت مترو تهران از افتتاح و بهره برداری ایستگاه مترو برج میلاد طی هفته آینده خبر داد.

به گزارش صبحانه ، علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره سرانجام راه اندازی ایستگاه مترو برج میلاد اظهار داشت: از ابتدای امسال در تلاش بودیم که اول شهریور ایستگاه مترو برج میلاد افتتاح شود، ولی به دلیل اینکه منابع اوراق مشارکت سال ۹۷ دیر آزاد شد و با تأخیر به دست مان رسید، تزریق مالی به پیمانکاران نیز با تأخیر صورت گرفت.
وی افزود: برنامه ریزی هایی انجام شده که بهره برداری از ایستگاه مترو برج میلاد قبل از شروع پاییز انجام گیرد و طی هفته آینده محقق شود.
مدیرعامل شرکت مترو تهران خاطرنشان کرد: همچنین برنامه ریزی کرده ایم که طی ۶ ماهه دوم امسال ۱۲ ایستگاه مترو در پایتخت راه اندازی شود که ایستگاه برج میلاد در خط ۷ اولین ایستگاهی است که به زودی راه اندازی می شود.
امام بیان داشت: همچنین قبل از پایان شهریور ورودی ایستگاه مهدیه در خط ۷ افتتاح خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مترو تهران همچنین درباره سرانجام پروژه پایانه شهید کلاهدوز گفت: پروژه پایانه شهید کلاهدوز در زمینی به مساحت ۱۶ هکتار در حال ساخت است و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی بیان داشت: این پروژه شامل ۳ فاز است، که فاز یک آن در سال های گذشته به بهره برداری رسیده و در حال حاضر عملیات عمرانی فاز دوم شامل بخش تعمیرگاهی در حال اجرا است و در تلاشیم تابستان سال آینده فاز نهایی را به بهره برداری برسانیم./فارس

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار