ایسنا/لرستان دبیر شورای هماهنگی بانک های لرستان گفت: انعطاف برخی قوانین برای رفع چالش های تولید در استان بسیار ضروری است.

بیژون مقدم بیرانوند در دیدار استاندار لرستان با صاحبان واحدهای تولیدی که در استانداری برگزار شد، اظهار کرد: ما یک گره کوری در این جلسات داریم. ما در جلسات راهبردی و جساتی که در این سطح برگزار شد انتظار این است که مشکلات ساختاری شود.
وی ادامه داد: انجمن های صنفی باید در این جلسات حضور پیدا کنند تا مصوبات را تصویب کنیم و پیگیری شوند.
مقدم بیرانوند افزود: در این جلسات اگر بناست مشکلات حل شوند ابتدا باید احصا شوند.
دبیر شورای هماهنگی بانک های لرستان یادآور شد: بانک های استان ها تابع ضوابط قانونی بانک مرکزی هستند و دستگاه های نظارتی کار خودشان را انجام می دهند و گوششان بدهکار این صحبت ها نیست که واحدهای تولیدی مشکل دارند.
وی با بیان اینکه صنعت ما در یک شرایط حاد است، خاطر نشان کرد: اگر بناست این مشکلات حل شود باید تصمیمات فوق العاده ای گرفته شود و اجرایی شوند.
مقدم بیرانوند اضافه کرد: در این شرایط که صنعت لرستان چالش دارد باید یک سری مقررات منعطف شوند تا دست و بال ما نیز در همکاری با واحدهای تولیدی باز شود.
دبیر شورای هماهنگی بانک های لرستان گفت: اگر بانک ها جایی احساس می کنند دست و بالشان در ضوابط قانونی بسته است سعی کنند همکاری لازم را با تولید کنندگان استان داشته باشند.
وی اظهار کرد: در بحث واحدهای تولید هیچ بانکی نمی تواند درصدی از تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی را مسدود کند.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار