جشن میلاد امام هشتم شیعیان امام رضا (ع)؛ وزیر راه و شهرسازی: مهار بازار مسکن و کرونا از آنچه فکر می کنید، به شما نزدیک تر است مهمترین عناوین این بخش خبری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
* مردم ایران و عاشقان آل ا... از سراسر جهان، اکنون همه به مشهد رفته اند، با پای دل. آری قطعه ای از بهشت، باید هم این گونه باشد. وقتی دست هایت دعاگویان، به سمت حرم، قد می کشد، حاجتت را گفته باشی یا نه، می شوند. غریب الغرباست و همه را مهربانانه در آغوش می کشد.
* وزیر راه و شهرسازی معتقده مصوبه دولت درخصوص تعیین میزان افزایش اجاره بها، تونسته اوضاع بازار مسکن رو کمی آرام و وضع لجام گسیخته را مهار کنه! قضاوت درباره این حرف با مستاجر ها. اما آنچه در این روز ها بیشتر اهمیت داره اینکه، در این شرایط اقتصادی، مالکان، با رعایت انصاف، هوای مستاجران را داشته باشن.
* کرونا ادامه دارد و از آنچه فکر می کنید، به شما نزدیک تر است. هر ۱۰ دقیقه یک هموطن را براثر ابتلا به کرونا از دست میدهیم. کووید ۱۹، تاکنون واکسن و درمان قطعی ندارد، ممکن است پایانی تلخ داشته باشد؛ اگر مراقبت نکنیم.
* محدودیت های هوشمند راهی برای تسهیل زندگی مردم در ایام کرونایی..
معاون وزیر بهداشت گفت: استفاده از ماسک، رعایت فاصله ایمنی و دوری از اجتماعات سه محور محدودیت های هوشمند کرونایی است.
* در حالیکه دستگاه های مسئول از تشدید نظارت بر قیمت کالا ها در بازار خبر می دهند؛ گزارش های میدانی نشان می دهد، مردم، انتظار نظارت های قوی تر و دقیقتر دارند.
*امضای تفاهم نامه ساخت هزار واحد مسکونی برای افراد کم درآمد در روستا ها و حاشیه شهر قم.
* تظاهرات ضد تبعیض و نژادپرستی در آمریکا در ششمین هفته. در پورتلند، نیویورک، سیاتل و شیکاگو معترضان با شعارِ "عدالتی نباشد، صلحی در کار نیست" به خیابان آمدند.
* شمار مبتلایان جهانی ...

سرخط اخبار