مجمع انتخاباتی هیأت کاراته استان اصفهان بعد از 2 بار لغو شدن در حالی قرار است این هفته برگزار شود که برخی کاندیداها نسبت به تغییر اعضای مجمع معترض هستند و صدای سایرین را نیز بلند کرده اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در حالی که قرار بود ۲۰ خرداد ماه مجمع انتخاباتی هیأت کاراته استان اصفهان برگزار شود، فدراسیون کاراته با ارسال نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان خبر از لغو این مجمع داد تا بعد از گذشت حدود ۸ ماه از پایان فعالیت رئیس قبلی، این هیأت همچنان بلاتکلیف باقی بماند.
اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در اواسط مهر ماه سال گذشته ثبت نام از کاندید های انتخابات هیأت کاراته استان اصفهان را انجام داده بود و جالب تر این که پیش از این نیز در تاریخ ۳۰ بهمن ماه یک بار دیگر برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت کاراته استان اصفهان لغو شده بود. 
برای تصدی پست ریاست هیأت کاراته استان اصفهان ۹ کاندید ثبت نام کرده اند که مهدی استکی، امیر اسدی فارسانی، سعید انالی، زهره چگونیان، مجید رمضانی مقدم، میثم ریاحی، حمید صالحی، امین طالبی و حبیب اله ناظریان افراد ثبت نامی هستند.
جنجال جدیدی چند روز پیش از مجمع بالا گرفت
چند روز گذشته مصاحبه ای از یکی از کاندید ها منتشر شد که این کاندید در صحبت هایش از مهندسی انتخابات هیأت کاراته استان اصفهان سخن گفته بود و این که انتخابات که از مسیر سلامت خود خارج شده است؛ دلیل این صحبت های کاندید هیأت کاراته تغییر در اعضای مجمع انتخاباتی بوده است.
حسین زیبایی در گفت و گو با فارس در خصوص تغییرات ایجاد شده در اعضای مجمع هیأت کاراته اظهار داشت: از اعضای مجمع انتخاباتی نماینده هیأت های شهرستانی طی جلسه ای که تشکیل می شود، از بین اعضا 5 نفر را انتخاب می کنند.
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان افزود: نمایندگان باشگاه ها توسط اداره کل ورزش و جوانان انتخاب می شوند؛ نماینده ...

سرخط اخبار