گاردن فتوگرافی؛باغ و زیبایی های آن /تصاویر

توریسم آنلاین پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۶
 عکاسی سالیانه باغ (گاردن فتوگرافی) یک رقابت بین المللی است که به طور تخصصی به عکاسی از باغ ، گیاه ، گل و حشرات موجود درباغ ها می پردازد. به گزارش «توریسم آنلاین» این رقابت علاوه بر بنیاد جهانی عکاسی در باغ تخت حمایت باغ های گیاه شناسی کیو-انگلستان- نیز هست. نمایشگاه اصلی هم در باغ های گیاه شناسی کیو برگزار می شود و در کنار آن ورکشاپ و سخنرانی هایی درباره این سوژه انجام می شوند. این رقابت در سال ۲۰۰۷ با ۵ عضو آغاز به کار کرد و ابتدا فقط در فضای باغ های کیو انجام می شد اما به سرعت گسترش یافته و جهانی شد. بهترین تک عکس با عنوان عکاس برتر سال مبلغ ۷ هزار و ۵۰۰ پوند و بهترین پورتفولیو(شامل ۶ عکس با یک مضمون از یک دسته اصلی) مبلغ ۲ هزار پوند دریافت خواهد کرد. در ادامه منتخبی از عکسهای ارسالی سیاه و سفید را مشاهده می کنید: ایده جالب نه به پلاستیک! /تصاویر

 عکاسی سالیانه باغ (گاردن فتوگرافی) یک رقابت بین المللی است که به طور تخصصی به عکاسی از باغ ، گیاه ، گل و حشرات موجود درباغ ها می پردازد.
به گزارش «توریسم آنلاین» این رقابت علاوه بر بنیاد جهانی عکاسی در باغ تخت حمایت باغ های گیاه شناسی کیو-انگلستان- نیز هست.
نمایشگاه اصلی هم در باغ های گیاه شناسی کیو برگزار می شود و در کنار آن ورکشاپ و سخنرانی هایی درباره این سوژه انجام می شوند.
این رقابت در سال ۲۰۰۷ با ۵ عضو آغاز به کار کرد و ابتدا فقط در فضای باغ های کیو انجام می شد اما به سرعت گسترش یافته و جهانی شد.
بهترین تک عکس با عنوان عکاس برتر سال مبلغ ۷ هزار و ۵۰۰ پوند و بهترین پورتفولیو(شامل ۶ عکس با یک مضمون از یک دسته اصلی) مبلغ ۲ هزار پوند دریافت خواهد کرد.
در ادامه منتخبی از عکسهای ارسالی سیاه و سفید را مشاهده می کنید:
این حیوان مکار می تواند 40 صدای مختلف تولید کند! /تصاویر