ایران خودرو اتومبیل برقی تولید می کند؟ + جزئیات

نامه نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۸
در دیدار مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری همکاری شرکت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودروهای برقی مورد تاکید قرار گرفت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز به نقل از گروه صنعتی ایران خودرو، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در این دیدار بر همکاری با گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد حلقه های ارتباطی بین شرکت های دانش بنیان و این گروه صنعتی تاکید کرد.
طبق اعلام ایران خودرو، وی ضمن تایید فعالیت های انجام شده در گروه صنعتی ایران خودرو تاکنون، برای همکاری و تامین فعالیت های فناورانه دانش بنیان با حمایت نهادهای مالی کشور اعلام آمادگی کرد.
فرشاد مقیمی- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو- نیز در این دیدار با تاکید بر بهره مندی از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان در توسعه صنعت خودرو گفت: برای ایجاد یک چهره خوب و مطمئن از صنعت خودرو برای مردم و حاکمیت نیاز به حرکت جهادی و نیز پشتوانه فناوری و نوآوری دانش بنیان است.
وی با اشاره به حرکت های ایجاد شده در گروه خودروسازی برای استفاده از دانشمندان و مهندسین جوان و خلاق کشور افزود: قصد داریم با محوریت و پرچم داری گروه خودروسازی و به کارگیری توان کشور در حوزه های مختلف، یک حرکت یکپارچه و منسجم برای دستیابی به محصولات جدید از جمله خودروهای برقی ایجاد کنیم.
مدیرعامل ایران خودرو همکاری شرکت های دانش بنیان برای طراحی و تولید خودروهای برقی را از سیاست های گروه صنعتی برشمرد و گفت: برای تحقق این مهم حمایتهای مالی و معنوی معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری و نهادهای قانون گذار برای توسعه زیرساخت های مورد نیاز آن بسیار ضروری است.
وی با اشاره به توجه به حوزه های فناورانه برای ارتقای کیفی و تولید محصولات جدید، اظهار کرد: اجرای هرچه سریع تر تعهدات به مشتریان، سرمایه گذاری برای توسعه محصول ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار