تیم استقلال در بازی هفته سیزدهم لیگ برتر در خانه موفق شد با یک گل مقابل شهر خودرو به پیروزی برسد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در حساس ترین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر امروز از ساعت 15 دو تیم استقلال و شهر خودرو در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند.
شاگردان استراماچونی درحالی در خانه مقابل شهر خودرو قرار گرفتند که در چند هفته گذشته روند روبه رشدی را در پیش گرفتند و بالای جدول رسیدند. طبق پیش بینی استقلال شروع بهتری در این بازی داشت. شوت محکم مسعود ریگی در دقیقه چهار از پشت محوطه جریمه شهرخودرو از کنار دروازه این تیم به شکلی خطرناک راهی اوت شد. بازهم فرصت گلزنی برای استقلال ولی اینبار ضربه سر غفوری روی ارسال اسماعیلی در دقیقه 14 راهی اوت شد. در نیمه اول یک موقعیت عالی برای شاگردان گل محمدی ایجاد شد و شوت مهربان به تیرک دروازه استقلال برخورد کرد. فرصت خوب گلزنی برای قائدی در دقیقه 28 ولی ضربه او به توپ با وجود گذشتن از رحمتی با حضور مدافع شهرخودرو، از جلوی دروازه این تیم دور شد. خروج به موقع رحمتی مانع از ایجاد فرصت گلزنی برای فرشید اسماعیلی در دقیقه 40 شد. نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
با شروع نیمه دوم بازهم این شاگردان استراماچونی بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند. شوت فرشید اسماعیلی در دقیقه 56 را رحمتی به کرنر فرستاد. چند دقیقه بعد از این موقعیت ضربه سر عارف غلامی را رحمتی با واکنشی به موقع در آغوش گرفت. حملات آبی پوشان ادامه داشت تا این که ارسال یک توپ با سر از سوی قائدی روی دروازه شهرخودرو با اشتباه مدافعان شهرخودرو همراه شد تا دیاباته با یک شوت محکم و مهار نشدنی گل اول را به ثمر برساند. بعد از این گل شهر خودرو سعی کرد که حملاتی را روی دروازه استقلال ایجاد کند ولی حملات آنها دامنه دار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار