مدیرعامل پیشین باشگاه های استقلال و پاس از رئیس فدراسیون فوتبال درخواست کرد پشت پرده اتفاقات رخ داده اخیر را افشا کند.

به گزارش مشرق ، کاظم اولیایی عضو کمیته استیناف صدور مجوز صدور حرفه ای درباره شایعه ارسال مدارک جعلی از سوی باشگاه استقلال به کنفدراسیون فوتبال  گفت: از نظر دپارتمان صدور مجور حرفه ای سازی مدارک ارائه شده از طرف 7 باشگاه دیگر برای مجوز حرفه ای بین المللی کامل بوده و تائید شده است. استقلال و تراکتور هم جزو این 7 باشگاه ایرانی بوده که این مجوز را دریافت کرده اند و حالا اگر اتفاق جدیدی رخ داده, من در جریان این موضوع نیستم. اگر اعتراضی شده اولین بخشی که به این موضوع ورود می کند کمیته صدور مجوز حرفه ای و با مسئولیت سهیل مهدی است.
بیشتر بخوانید:
وی عنوان کرد: دپارتمان صدور مجوز حرفه ای ابتدا مدارک را می بینند و بررسی می کند و اگر اعتراضی وجود داشته باشد این اعتراض به کمیته بدوی می رود, اگر این کمیته نیز اظهارنظر کرد و بازهم اعتراضی وجود داشت, کمیته استیناف مجوز حرفه ای دوباره موضوع را بررسی می کند. همانطور که دو باشگاه فولاد و سایپا به عدم دریافت مجوز بین المللی اعتراض داشتند و بعد از بررسی کمیته استیناف اعتراض فولاد پذیرفته شد و این باشگاه به جمع دارندگان مجوز حرفه ای بین المللی پیوست.
عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای گفت: اگر اعتراضی در این رابطه از سوی فرد یا AFC وجود داشته باشد ما پرونده این باشگاه را بررسی می کنیم, اما اکنون که هنوز هیچ اعتراض رسمی در این باره وجود ندارد نمی توانم اظهار نظر کنم.
اولیایی در ادامه با اشاره به اقدام فدراسیون فوتبال به منظور درآمدزایی از محتوای مسابقات فوتبال و همکاری باشگاه ها گفت: هیچ تردیدی وجود ندارد که باشگاه ها باید هزینه های خودشان را از طریق درآمدهای قانونی تامین ...

سرخط اخبار