سخنگوی نیروهای مسلح یمن می گوید: سربازان ارتش یمن و مبارزان کمیته های مردمی کاملاً آماده هستند تا با تهدیدهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مقابله کنند

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تیوی، سخنگوی نیروهای مسلح یمن می گوید: سربازان ارتش یمن و مبارزان کمیته های مردمی کاملاً آماده هستند تا با تهدیدهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی مقابله کنند و از هرگونه دشمنی انتقام بگیرند.
به گزارش دفتر رسانه ای جنبش انصارالله ، سرتیپ یحیی سریع سه شنبه بعد از ظهر در کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت صنعا اظهار داشت: نیروهای یمنی صرف نظر از شدت و وسعت آن در مقابل متجاوزان ایستادگی خواهند کرد.
سریع افزود: نیروهای مسلح یمن به هرگونه خصومت پاسخ خواهند داد و واحدهای پدافند هوایی با هر نوع دشمن روبرو خواهند شد ، خواه هدف بمباران باشد و یا اهداف شناسایی.
وی با اشاره به اینکه سربازان یمنی هیچ تلاشی برای متوقف کردن تجاوز بی رحمانه به رهبری سعودی و کاهش درد و رنج مردم یمن نخواهند کرد ، تأکید کرد: نیروهای مسلح هرگز بر حق حاکمیت یمن و عزت ملت یمن سازش نخواهند کرد.
سخنگوی نیروهای مسلح یمن در ادامه گفت: سربازان یمنی و متحدین آنها در بیش از 40 نبرد علیه نیروهای تحت رهبری عربستان سعودی پیروز شده اند و تعداد زیادی از نیروهای سعودی و سودانی را اسیر کرده اند.
پایان پیام/ 42

سرخط اخبار