گروه استان ها- رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه نظام بانکی باید در خدمت تولید قرار بگیرد گفت: اگر نقدینگی کشور در خدمت تولید قرار بگیرد و به طرف تولید برود؛ یقیناً هم مشکل تورم و هم بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور حل می شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شاهرود ، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پایان سفر یک روزه خود به استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در خصوص وضعیت فعالیت یا عدم فعالیت معدن (تاش) شاهرود باید این موضوع بر اساس کارشناسی های دقیق روشن شود؛ یعنی باید معلوم شود که مشکل محیط زیستی دارد یا ندارد.
وی با اشاره به استمرار کارشناسی های دقیق دانشگاهی درباره آلودگی یا عدم آلودگی این معدن عنوان کرد: اگر این معدن مشکل محیط زیستی دارد که طبیعتاً باید در برابر آن واکنش نشان داد. جایی که محیط زیست مردم را به خطر بیندازد طبیعتاً باید جلوی آن گرفته شود.
رئیس دستگاه قضا اضافه کرد: اما اگر فعالیت معدن تاش مشکل محیط زیستی ندارد؛ کارشناسان و مسئولان امر باید مردم را اقناع کنند و توضیح دهند که بر اساس چه دلایل کارشناسی فعالیت آن مشکلی ندارد.
شاهرودی ها خواسته هایشان را «بی پرده» با آیت الله رئیسی در میان گذاشتند/ حضور رئیس دستگاه قضا در میان مردم+ فیلم
آیت الله رئیسی بر پیگیری همه درخواست های مردمی از قوه قضائیه تأکید کرد
آیت الله رئیسی دستور آزادسازی کاروانسرای تاریخی سمنان و تبدیل آن به مرکز فرهنگی شهر را صادر کرد + فیلم
آیت الله رئیسی با اشاره به نیمه تمام ماندن و انتظار 10 ساله مردم شاهرود برای افتتاح خط انتقال آب قطری به شهر شاهرود گفت: یکی دیگر از گله مندی های مردم و نمایندگان اقشار مختلف برای مسئله آب به ویژه در شاهرود بود.
وی عنوان کرد: طولانی شدن زمان هیچ پروژه ها توجیهی ندارد و در این زمینه نیز باید مدیریت آب این مسئله را بررسی کند؛ چراکه پروژه ای که هزینه امروز آن شاید به بیش از 3000 میلیارد ریال ...

سرخط اخبار