آخرین فرصت فرهاد مجیدی برای بقا بر روی نیمکت استقلال!

جام نیوز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲
استقلال تهران در هفتۀ پایانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم هزا بن زاید، میهمان العین امارات خواهد بود تا بهترین فرصت ممکن برای اثبات توانایی های فرهاد مجیدی به مدیران این باشگاه فراهم شود.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، فصل جنجالی استقلال هنوز رسماً به پایان نرسیده و این فصل پرنوسان و پرماجرا ممکن است پس از دیدار حساس برابر العین امارات در روز پایانی مرحلۀ گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بسیار پرحاشیه تر و پر فشارتر از گذشته باشد، چرا که نبرد سه شنبه عصر استقلال برابر العین در خانۀ این حریف متمول، آزمون نهایی مجیدی برای به دست آوردن سکان هدایت آبی ها در فصل بعد است!
آبی های تهران در هفتۀ گذشتۀ این رقابت ها عدم صعود خود را به مرحلۀ حذفی مسجل کرده بودند و میزبان آنها نیز با تبعیت از همین شرایط، با قرارگیری در قعر جدول گروه C، از صعود به دور بعد بازمانده بودند تا نبرد هفتۀ پایانی العین و استقلال، رنگ و بویی حیثیتی را برای دو تیم بگیرد.
فرهاد با پیروزی برابر العین می تواند انتقام آن شکست تلخ و فراموش نشدنی که علیرضا منصوریان برابر همین العین با نتیجۀ 6_1 به استقلال تحمیل کرده بود را بگیرد و در نشان بدهد که توانایی هایش از وینفرید شفری که در تهران برابر این حریف تن به تساوی داده بود بیشتر است، پس باید شاهد یک استقلال مافوق هجومی در هزا بن زاید امارات باشیم! جایی که فرهاد مجیدی ابتدا برای خود و سپس برای استقلال خواهد جنگید.
مجیدی در این مدت کوتاهی که هدایت استقلال را بر عهده گرفته است ثابت کرده سخت به سمتش علاقه دارد و متعصبانه در حال برخورد با مسائل است و می خواهد به تیره روزی های آبی های آسمانی پایان بدهد، اما موانع بسیار بزرگی روبروی او قرار دارند که انصافاً در بعضی موارد هر قدرتی را از حرکت بازمی دارد که عمدتاً هم مسائل غیر فنی و حاشیه ای است! برای روشن شدن تکلیف نیمکت استقلال در فصل آتی، نیازی ...

سرخط اخبار