وزیر راه و شهرسازی از تماس تلفنی با رئیس جمهور و تاکید دکتر روحانی بر تکمیل دو آزادراه کنارگذر جنوبی تهران-چرمشهر-آبیک و آزادراه قزوین-رشت در منطقه منجیل رودبار خبر داد.

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «محمد اسلامی» در تشریح موارد مطرح شده در این تماس تلفنی گفت: در این تماس آخرین وضعیت پروژه های اولویت دار آزادراهی و بزرگراهی کشور به استحضار رئیس جمهور رسانده شد.
وی افزود: در بخش دیگری از این مکالمه تلفنی، آخرین وضعیت ترانزیت و ترددهای زمینی ریلی و دریایی با همسایگان شمالی به اطلاع رئیس جمهور رسانده شد.
اسلامی ادامه داد: رئیس جمهور نیز در این تماس بر تسریع در تکمیل و آماده افتتاح کردن آزادراه کنارگذر جنوبی تهران-چرمشهر-آبیک در آبان ماه سال جاری تاکید کرد.
وی همچنین افزود: رئیس جمهور در این مکالمه احداث و تکمیل بخش میانی آزادراه قزوین-رشت در منطقه منجیل رودبار را مورد تاکید قرار داد و رفع موانعی که موجب توقف طولانی و ترافیک می شود را خواستار شد.
وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: در این تماس آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر و اقدامات انجام شده در این خصوص به رئیس جمهور گزارش و مقرر شد، برنامه های افتتاحیه طرح های مسکن و طرح های زیربنایی در دست اجرای وزارت راه و شهرسازی در قالب تقویم هفتگی به رییس جمهور ارائه شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری