میانگین قیمت هر تن از شمش این شرکت به ۸۲ میلیون و ۱۸۹ هزار ریال رسید که نسبت به آخرین معامله ثبت شده این شرکت که مربوط به سه هفته قبل است افزایش در حدود ۱ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش بورس نیوز شرکت فولاد خوزستان پس از غیبت دو هفته ای، هفته گذشته ۱۵.۰۰۰ تن شمش فولاد را در بازار عرضه کرد. میانگین قیمت هر تن از شمش این شرکت به ۸۲ میلیون و ۱۸۹ هزار ریال رسید که نسبت به آخرین معامله ثبت شده این شرکت که مربوط به سه هفته قبل است افزایش در حدود ۱ درصدی را نشان می دهد. ارزش معاملات این شرکت در هفته گذشته به این ترتیب به ۱ هزار و ۲۳۳ میلیارد ریال رسید.
در جدول زیر آمار معاملات شمش فولاد شرکت خوزستان ارائه شده است:
همچنین در نمودار زیر روند تغییر نرخ فروش شمش فولاد این شرکت طی سه ماه اخیر ارائه شده است. روند رو به رشد محسوس نرخ ها در نمودار زیر به خوبی مشخص است.
همچنین در ادامه نمودار فروش هفتگی این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال جاری ارائه شده است. به این ترتیب و با لحاظ مبلغ فروش. ۱.۲۳۳ میلیارد ریالی در هفته گذشته، جمع کل ارزش معاملات این شرکت در بورس کالا از ابتدای سال تا پایان ۱۵ مرداد ماه به بیش از ۲۳ هزار میلیارد ریال رسیده است. لازم به ذکر است که در هفته هایی که این شرکت عرضه در بورس کالا نداشته است، ارزش معاملات صفر ثبت شده است. روند بسیار نامنظم و قطره چکانی تقریبا همیشگی این شرکت در بورس کالا را در نمودار زیر مشاهده می کنیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار