مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت کذب است و مردم نباید به آن ها توجه کنند.

- اخبار استانها -
عبدالله احمدی کمرپشتی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بندرعباس اظهارداشت: اخبار منتشر شده در برخی سایت ها و فضای مجازی در رابطه با توقف عرضه سوخت در جایگاه ها و پمپ بنزین ها در کشور یا عدم عرضه سوخت به خودروها کذب می باشد و مردم نباید به آن توجه کنند.
وی افزود: کلیه جایگاه های عرضه سوخت و مجاری عرضه در سطح استان هرمزگان مانند همیشه با تعهد و مسئولیت شناسی درحال ارائه سوخت بصورت شبانه روزی به مشترکان و متقاضیان هستند و در مسئله توزیع سوخت هیچ وقفه ای نبوده و نخواهد بود.
آیا ذخیره بنزین کارت سوخت به سال 99 منتقل می شود؟
ضدعفونی چندباره جایگاه های عرضه سوخت در هر روز/ افت قابل توجه مصرف بنزین در کشور
مرکزی| پمپ بنزین هایی که مصوبات قرارگاه پدافندزیستی را نادیده می گیرند
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان بیان کرد: عرضه سوخت امری ضروری است و ضرورت این امر بر هیچ مقام مسئول و شهروندی پوشیده نیست و در تمام جلسات دولتی و سیاستگذاری نیز بر استمرار سوخت رسانی به صورت شبانه روزی تاکید شده است.
وی تصریح کرد: در استان هرمزگان نیز با تدابیر مدیران استان و مسئولین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، روند مراجعه شهروندان به جایگاه های عرضه سوخت بر اساس نیاز و به طور معمولی در جریان است و هیچ کمبودی برای تامین سوخت مصرفی شهروندان و مراجعان وجود ندارد.
احمدی کمرپشتی اطمینان داد: با تعهد و مسولیت شناسی بالای مدیران و کارکنان جایگاه های عرضه سوخت روند ضد عفونی و رعایت نکات بهداشتی و کنترلی برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در تمام جایگاه های عرضه سوخت با دقت و جدیت در حال انجام است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار