افزایش استفاده از گرافن در اتحادیه اروپا

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۳:۳۴
آژانس شیمی اروپا (ECHA) مجوز افزایش سقف واردات گرافن از سوی کنسرسیوم REACH را به اتحادیه اروپا تایید کرد.

شرکت اپلاید گرافن متریالز (Applied Graphene Materials) اعلام کرد که سازمان نظارتی اتحادیه اروپا آستانه جدیدی برای استفاده از پودر گرافنی را تایید کرده است.
براساس اطلاعیه این شرکت، تایید آستانه جدید از حجم مجاز برای استفاده از پودر گرافن کنسرسیوم REACH «یک نقطه عطف مهم» برای این صنعت بوده و اپلاید گرافن متریالز یکی از اعضا مهم این کنسرسیوم است.
اپلاید گرافن متریالز اعلام کرده که آژانس شیمی اروپا (ECHA) آستانه حجم ۱ تا ۱۰ تن در سال برای استفاده از پودر گرافن کنسرسیوم REACH در سال را تایید کرده است.
این شرکت در ادامه افزوده است که این آستانه حجم جدید نشان از اطمینان بالای صنعت در استفاده از حجم بالای مواد گرافنی در کاربردهای مختلف دارد، چیزی که اعضای کنسرسیوم REACH دنبال آن بودند.
آدریان پاتس، مدیر اجرایی اپلاید گرافن متریالز می گوید: «خوشحالم از این که آستانه جدیدی برای استفاده از گرافن تولید شده توسط کنسرسیوم REACH در اروپا تعریف شده است که این نتیجه چهار سال کار است. از نظر راهبردی، ما اهمیت حیاتی دستورات سازمان تنظیم مقررات را برای موفقیت درازمدت تجارت خود شناسایی کردیم و متعهد شدیم منابع خود را برای دستیابی به این نتیجه گسیل بسیج کنیم. این آستانه جدید در استفاده موثر و ایمن از مواد گرافن اپلاید گرافن متریالز در حجم بالاتر نقش اساسی دارد.»
« اپلاید گرافن متریالز به اثبات توانمندی محصولات گرافن در بهبود عملکرد محصولات مشتریان ادامه می دهد. این آستانه جدید به ما اطمینان می دهد که می توانیم با توسعه خط تولید، چشم اندازهای خود را برای سفارشات بیشتر برآورده کنیم.»
این شرکت ده سال قبل، از دانشگاه دورام به صورت اسپیناف انشعاب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار