سیستم کماندو استان بوشهر اعضا جدید کابینه خود را مشخص کرد+ تصاویر

اتحاد خبر شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷

اتحاد خبر: سیستم کماندو استان بوشهر اعضا جدید کابینه خود را با حضور ریاست هیئت ورزش های رزمی استان بوشهر مشخص کرد.
به گزارش اتحاد خبر؛ سیستم کماندو استان بوشهر با حضور رستم اشنا ریاست هیئت ورزش های رزمی استان بوشهر روز جمعه 18 مرداد اعضا جدید سبک کماندو خود را مشخص شدند.
رستم اشنا ریاست هیئت ورزش های رزمی استان بوشهر ضمن تقدیر از فعالیت های خوب و قابل توجه سبک کماندو استان بوشهر در ادامه افزود: فعالیت های خوب و قابل توجه سبک کماندو استان بوشهر قابل تقدیر است.
وی ضمن امیدوار بودن به اینده خوب این تیم و پیش بینی آینده درخشان برای تیم سبک کماندو استان بوشهر، حضور در مراسمات را خواستار شد و ادامه داد: کار خود را به همین نحو با انگیزه قوی ادامه دهید، بدون تردید آینده خوبی در انتظار این تیم با تجربه می باشد.
هدایت چاهشوری مسئول سبک کماندو استان بوشهر نیز در ادامه افزود: تیم سبک کماندو استان بوشهر یک تیم با تجربه و قوی می باشد که با فعالیت این دوستان در اینده نزدیک شاهد پیشرفت سبک کماندو در استان بوشهر خواهیم بود.
چاهشوری ادامه داد: سیستم کماندو تنها سیستم رسمی کماندو فدراسیون ورزشهای رزمی است، با توجه به برخی تبلیغات توسط افرادی تحت عنوان سبکهای رنجر کماندو، نینجا کماندو و غیره به نام سبکهای رسمی و مورد تایید فدراسیون ورزشهای رزمی، این فدراسیون اعلام می نماید تنها سیستم کماندو به ریاست مهدی قشلاقی در این حوزه مورد تایید و تحت پوشش فدراسیون ورزش های رزمی است که به صورت قانونی فعالیت می نماید./ص

سرخط اخبار