تست کرونا اپلیکیشن روبیکا یکی از انواع تست های مجازی برای آزمودن ابتلا به بیماری کووید ۱۹ است که توسط سامانه های مختلف ارائه می شود.
اپلیکیشن روبیکا به گواه آمار یکی از محبوبترین اپلیکیشن های ایرانی است که در مدت محدودی که از ارائه آن میگذرد، با ارائه قابلیت های متعدد و متنوع، توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند. این اپ تست کرونا اپلیکیشن روبیکا را معرفی کرده است. محبوبیت روبیکا را می توان از آمار 10 میلیون نفری دانلود این اپلیکیشن و امتیاز 4.4 از 5 متوجه شد. تست کرونا اپلیکیشن روبیکا آخرین قابلیت این اپلیکیشن و متناسب با شرایط کشور است.
بیشتر بخوانید:
بررسی میزان مصرف اینترنت روبیکا ؛ آیا استفاده از خدمات روبیکا رایگان است؟
ویروس کرونای جدید (SARS-Cov-2) بیش از ۸۷۰ هزار نفر در سراسر جهان و بیش از ۴۰ هزار نفر را در ایران به بیماری کووید-۱۹ مبتلا کرده است. آخرین آمارهای مرتبط با این بیماری را می توانید در گزارش لحظه به لحظه تکراتو از آمار مبتلایان و کشته شدگان ویروس کرونا در ایران دنبال کنید.
یکی از مهمترین راهکارهای محافظت در برابر ویروس کرونا در خانه ماندن است. آمارها نشان می دهد حدود ۴۰ درصد از بیماران در ایران با مراجعه به مراکز درمانی به این ویروس دچار شده اند. اما اگر علائمی نظیر علائم کووید ۱۹ در ما پدید آمد چه؟ باز هم بهترین راهکار این است که در خانه بمانیم و خود را قرنطینه کنیم. دوره آنلاین آموزش همگانی ویروس کرونا هلال احمر را دنبال کنید. همچنین این سازمان سامانه تست آنلاین کرونا نیز به راه انداخته که می تواند یاری رسان باشد.
لطفا در خانه بمانید: سفر مجازی در نوروز 99 ؛ دور دنیا با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار