اهواز - ایرنا - بنا بر اعلام استانداری خوزستان ادارات کل در این استان روز شنبه نهم فروردین تعطیل نبوده و به فعالیت خود ادامه می دهند.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری خوزستان فعالیت ادارات کل در استان خوزستان با رعایت سقف ۲۰ درصد کارکنان و لحاظ کردن دورکاری و نوبت کاری و مرخصی به سایر نیروها در روز شنبه ۹ فروردین ماه ۹۹ به روال عادی خواهد بود .
همچنین بانک های استان نیز تعطیل نیستند و تصمیم گیری برای نوبت بندی و سهمیه بندی فعالیت بانک های استان برعهده شورای هماهنگی بانک ها گذاشته شده است.
بنا به اعلام فرمانداری های ایذه ، شوش ، شوشتر و شادگان تمام اداره های این شهرستان ها تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل می باشند.
به گفته سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز آمار مبتلایان به ویروس کرونا در خوزستان تا ظهر روز هشتم فروردین ماه ۶۱۰ نفر است که ۷۴ نفر از آنها فوت شدند.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هشتم فروردین ماه اعلام کرد: تاکنون ۳۲ هزار و ۳۳۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲ هزار و ۳۷۸ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۱ هزار و ۱۳۳ نفر نیز بهبود یافته اند.
ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تاکنون به حدود ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق العاده اعلام کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار