آرات و آرات ها نماینده یک توهم دیرین در فضای رسانه ای هستند. آیا این مستعدان موردعلاقه برنامه های استعدادیابی نماینده طبقات بی رسانه جامعه ایران هستند؟

خبرگزاری مهر - گروه فرهنگ؛ دعواها و تنش ها و شلوغی های شکل گرفته پیرامون یک پسربچه کوچک اینستاگرامی به شوخی تلخ و عجیبی می ماند که قادر است وضعیت تراژیک و همزمان کمدی ما را به درستی شرح دهد.
یک پسربچه که قوای بدنی فوق العاده ای دارد چند سالی است که در صفحه اکسپلور اینستاگرام می چرخد. از در و دیوار بالا می رود. روپایی می زند، شکمش را سفت می کند و خلاصه کارهایی مشابه کارهای علاقه مندان به برنامه های استعدادیابی که کودکان را به چشم موجودات عجیب و هیجان انگیز نگاه می کنند.
آرات در تمام این سال ها با حمایت رسانه ای پدرش جست و خیز می کند. حالا دو سه هفته ای است که ظاهراً مسی بازیگر مشهور فوتبال از او تعریف کرده است و طرفدارانش را به وجد آورده است. اما همین حمایت موجب رخ دادن نزاعی هم شده است. طرفداران آرات معتقدند که علی کریمی ستاره سابق فوتبال ایران که بارها از سوی آرات نامش ذکر شده و یادش گرامی داشته شده نیز باید به حمایت از آرات برمی خاسته است و حالا که سکوت کرده است شایسته ملامت و توهین است. این وسط فقط تتلو خواننده جنجالی ایرانی کم است که او هم با حمایت از آرات به لشکر مجازی خود دستور حمله به پیج علی کریمی را بدهد و خلاصه اوضاع حسابی درهم می شود و آرات بلاک می شود و … ماجرا با همین سرعت و همین قدر عجیب ادامه پیدا می کند. آرات کلیپی می دهد و با لحنی تند علی کریمی را نوازش می کند. علی کریمی همچنان سکوت کرده است. پدر آرات وارد میدان می شود و حرف از حیثیت ایرانی می زند و اینکه او پسرش را مثل بقیه در کوچه ها رها نکرده است و...
بدیهی است که آرات به عنوان یک کودک شگفت انگیز از سوی والدینش مورد سوءاستفاده قرار می گیرد. ابزاری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار