واکنش هشدار آمیز ظریف به گشت زنی بمب افکن های آمریکا در منطقه: درباره درهم شکستن متجاوزان تردیدی نداریم؛ فقط از دوستان صمیمی تان که از صدام حمایت کردند بپرسید

لوگوی انتخاب انتخاب . یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۲۱:۷
وزیر امور خارجه ایران در پیام توییتری خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشت: «اگر گشت زنی B-۵۲H با هدف ارعاب یا هشدار به ایران است شما باید آن میلیارد ها دلار را برای سلامت مالیات دهندگان خود خرج می کردید. در حالی که ما بیش از ۲۰۰ سال است که جنگی را آغاز نکرده ایم، اما درباره درهم شکستن متجاوزان تردیدی نداریم. فقط از دوستان صمیمی تان که از صدام حمایت کردند بپرسید»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توییتر به گشت زنی بمب افکن های B-52 آمریکا در منطقه خلیج فارس واکنش نشان داد.
«محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران شامگاه یکشنبه در پیامی در توییتر به گشت زنی بمب افکن های B-52 آمریکا در خلیج فارس واکنش نشان داد.
وی در این پیام توییتری خطاب به رئیس جمهور آمریکا نوشت: «اگر گشت زنی B-52H با هدف ارعاب یا هشدار به ایران است شما باید آن میلیاردها دلار را برای سلامت مالیات دهندگان خود خرج می کردید.»
وزیر امور خارجه ایران در ادامه نوشت: «در حالی که ما بیش از 200 سال است که جنگی را آغاز نکرده ایم اما درباره درهم شکستن متجاوزان تردیدی نداریم. فقط از دوستان صمیمی تان که از صدام حمایت کردند بپرسید.»
لینک کوتاه کپی لینک

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار