هادی رضوی چگونه با پول معلمان رؤیاهای پسر شریعتمداری را تعبیر کرد؟ +تصاویر

مشرق نیوز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۳
شریعتمداری یکی از چهره های قدرتمند در دولت دوازدهم است، دامنه این قدرت آنقدر وسیع است که یکی از نمایندگان مجلس گفت: رئیس جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار، رفاه و امور اجتماعی ، از آن دست مدیرانی است که مثل سایر اصلاح طلبان با تیم استقبال از امام خمینی (ره) و همراهی خودرو ایشان، وارد کارزار مدیریتی شدند و چهل سال سمت های گوناگونی را تجربه می کند که اطلاعات آن در صفحات گوناگونی در فضای مجازی وجود دارد و قابل دسترسی است.
شریعتمداری یکی از چهره های قدرتمند در دولت دوازدهم است، دامنه این قدرت آنقدر وسیع است که «ابولفضل ترابی» عضو کمیسیون صنایع مجلس زمانی که او وزیر صنعت، مدت وتجارت ( صمت ) بود در گفت وگویی تاریخی گفت: رئیس جمهور قدرت برکناری شریعتمداری را ندارد. زمانی که حواشی مربوط به ورود خودروی خارجی توسط یکی از فعالان اصلاح طلب مطرح شد، شریعتمداری استعفا کرد و به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزیده شد. در صورتیکه پس از شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شد، افکار عمومی منتظر استیضاح او در صحن مجلس بودند.
بیشتر بخوانید:
سید هادی رضوی ۱۰۷ میلیارد تومان صرف عیش و نوش کرده است / متهم: داماد شریعتمداری ام نه نتانیاهو
این روزها دادگاه رسیدگی به اتهامات « داماد مشهور » این چهره قدرتمند، با خونسردی و آرامش توأم با لبخند هادی رضوی دنبال می شود. « سیدهادی رضوی » و «احسان دلاویز» دو نفر از تسهیلات گیرندگان بانک سرمایه و ۲۹ نفر از مدیران وقت این بانک در این دادگاه محاکمه می شوند. قاضی اسداله مسعودی مقام گفته است: متهم رضوی بیش از ۱۰۷ میلیارد تومان تسهیلات از بانک سرمایه دریافت کرده است. بر اساس کیفرخواست، اتهام هادی رضوی اخلال در نظام اقتصادی با اخذ تسهیلات بانکی از طریق نامشروع است.
...

سرخط اخبار