معاون اول رئیس جمهور بر لزوم تلاش بی وقفه و به کارگیری تمام امکانات استان کهگیلویه و بویراحمد و استان خوزستان برای مهار آتش سوزی در جنگل ها، به ویژه در منطقه حفاظت شده «خائیز» تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (جمعه) در تماس تلفنی با استاندار کهگیلویه و بویر احمد در جریان آخرین وضعیت آتش سوزی در جنگل های این استان و مناطق حفاظت شده « خائیز » شهرستان کهگیلویه و عملیات اطفای حریق در این منطقه قرار گرفت.
معاون اول رئیس جمهور همچنین از استاندار گهگیلویه و بویر احمد خواست تا از طریق هماهنگی مستمر با امیرحاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و نیز اسماعیل نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، امکانات و تجهیزات اطفای حریق از جمله بالگردهای آب پاش را به منطقه اعزام کنند تا هرچه سریع تر شاهد مهار آتش سوزی و جلوگیری از گسترش حریق در جنگل های مرز استان های خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد باشیم.
استاندار کهگیلویه و بویر احمد نیز در این تماس تلفنی گزارشی از آخرین وضعیت آتش سوزی جنگل ها و منطقه حفاظت شده خائیز در این استان ارائه کرد و از بسیج امکانات استان و تلاش برای اعزام تجهیزات برای مهار کامل آتش سوزی خبر داد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری