ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راهور خوزستان با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در اهواز در تعطیلات دو روز اخیر، از کاهش ۵۰ درصدی تردد در سطح شهر خبر داد.

سرهنگ منصور جمشیدی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی از زمان تعطیلی مجدد برخی مناطق خوزستان برای مقابله با گسترش کرونا، اظهار کرد: با بازگشایی دو روزه اصناف و ادارات در شهرهای خوزستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، محدودیت های ترافیکی رفع شد اما در پی تعطیلی دوباره، همان محدودیت های ترافیکی مجددا اعمال شده است.
وی افزود: در حال حاضر در اهواز تردد در دو سمت پل نادری ممنوع است. تردد از شرق به غرب پل علی بن مهزیار(ع) نیز ممنوع اعلام شده است.
جمشیدی بیان کرد: همچنین ورودی های پارک ها مسدود و توقف در ورودی پارک ها نیز ممنوع است. آرامستان ها نیز همچنان تعطیل هستند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان با بیان اینکه اعمال محدودیت های ترافیکی در کاهش تردد تاثیرگذار بوده است، گفت: با اعمال محدودیت های ترافیکی و تعطیلی اصناف، تردد در اهواز بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است و تردد در مناطقی که محدودیت ترافیکی اعمال شده نیز حدود ۸۰ درصد کاهش داشته است.
جمشیدی تصریح کرد: امیدواریم شاهد کاهش موارد ابتلای کرونا باشیم. در تحقق این موضوع، اصل رفتار مردم و رعایت فاصله گذاری اجتماعی است زیرا در حال حاضر که بازارها نیز بسته شده اند، مشاهده می کنیم برخی مردم حتی در سوپرمارکت ها، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمی کنند.
به گزارش ایسنا، طبق اعلام رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان محدودیت هایی که در سطح شهر اهواز اعمال می شود، به شرح ذیل است؛
"۱- خیابان های سلمان فارسی از سه راه آزادگان تا تقاطع سلمان فارسی
۲- خیابان های شریعتی و آیت الله طالقانی و خیابان ۲۴ متری (آزادگان)
۳- مسیر اصلی بلوار چمران، خیابان کیانپارس از تقاطع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار