استقرار تیم راهسازی سپاه، جهت برقراری راه های ارتباطی مناطق سیل زده چگنی

شبستان دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
سرهنگ کریمی، گفت: جهت رفع مشکل مردم پل های موقت در روستاهای شهرستان چگنی احداث می شود.

«سرهنگ منصور کریمی»، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود: در سیل اخیر استان لرستان، بسیاری از زیرساخت های شهرستان چگنی تخریب شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چگنی، همچنین با اشاره به تخریب پل ها و راه های ارتباطی روستایی در شهرستان چگنی، افزود: به پل های اصلی شهرستان چگنی هم خسارت زیادی وارد شده است.
پل موقت در روستای سبزوار چگنی احداث می شود
وی با اشاره به تخریب پل ارتباطی کشکان در محور ارتباطی خرم آباد و چگنی، اظهار داشت: پل سبزروار در منطقه چگنی هم دچار خسارت زیادی شده است.
سرهنگ کریمی، با اشاره به اینکه جمعیت روستای سبزوار بالغ بر 900 نفر است، افزود: پل ارتباطی این روستا به شهر ویسیان شهرستان چگنی قطع شده است.
وی ادامه داد: برای رفع مشکل این روستا با همکاری سپاه استان قم و پادگان امام علی (ع) شهرستان چگنی برنامه ریزی شده است که با احداث پل موقت مشکل ارتباطی مردم این روستا رفع شود.
سرهنگ کریمی افزود: در این راستا ماشین آلات لازم راهسازی درمنطقه مستقر شده است و تقریبا دو روز است که در این روستا عملیات احداث پل در روستا آغاز شده است.
وی بیان کرد: با صحبت های که با مهندسین سپاه شده است، قول داده شده که طی هفته آینده این پل به صورت موقت برای عبور و مرور مردم برقرار شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چگنی، اظهار کرد: تاکنون راه ارتباطی از رودخانه کشکان به سمت چم چر 1و2و3% چم داود، دو آب احداث شده است.
سرهنگ کریمی، افزود: همچنین جهت برقراری راه ارتباطی بخش شاهیوند تاکنون ت عداد پنج پل برای عبور از سیلاب و بیبش از 6 پل موقت در سطح شهرستان احداث شده است .
وی با اشاره به حضور گروه ...