ایده برگزاری ادامه مسابقات لیگ برتر در ۹ روز که چندی پیش به شوخی از سوی گری نویل مطرح شده بود حالا توسط نشریه دیلی میل مورد بررسی جدی قرار گرفته است.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
هیچ نشانی از زمان پایان یافتن بحران کرونا وجود ندارد و به ناچار این مسئله باعث بروز مشکلات بزرگی در لیگ برتر شده است. از طرف دیگر مسابقات لیگ برتر نیز تا تاریخ ۳۰ آوریل به تعویق افتاده است. هفته گذشته، اما گری نویل به شوخی پیشنهاد جالبی را مطرح کرد:
باشگاه ها و فوتبالیست ها می توانند برای مدت ۹ روز ادامه مسابقات لیگ برتر را برگزار کنند. این یک جشنواره فوتبال خواهد بود و همه چیز بعد از ۹ روز به پایان خواهد رسید. این می تواند یک ایده جالب باشد و البته باعث شود که شادی به مردم برگردد.
گری نویل گفت:
چنین ایده ای به لیورپول فرصت خواهد داد که به مقام قهرمانی دست پیدا کند. همچنین تیم های منچستریونایتد، چلسی، ولورهمپتون و شفیلد نیز می توانند برای کسب مقام چهارمی بجنگند. با توجه به محدودیت های زمانی به خاطر شیوع ویروس کرونا، این می تواند سریع ترین راه حل باشد و شما می توانید حداقل آن را امتحان کنید. اما آیا انجام ادامه مسابقات در ۹ روز امکان پذیر است؟ معنی آن برای هواداران چیست؟ باشگاه ها چطور با آن کنار می آیند؟ دیلی میل حالا در گزارشی به بررسی این موضوع پرداخته که اگر ایده گری نویل پیاده شود چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؛ گزارشی در این جا آن را می خوانیم.
هر تیم چقدر باید فوتبال بازی کند؟
گری نویل گفت:
خوب؛ ممکن است در ابتدا ساده به نظر برسد. برگزاری مسابقات در ۹ روز برای تیم هایی که اکثرشان ۹ بازی باقیمانده دارند. این نشان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار