برنده ها و بازنده های تلویزیون و سینما در نوروز ۹۸

تیتربرتر دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۴۸

به گزارش تیتربرتر؛
در این مطلب به برنده ها، بازنده ها و پرحاشیه های سینما و تلویزیون پرداختیم، با این توضیح ضروری که این فهرست، بر اساس برایند نظر افکار عمومی جمع آوری شده و ممکن است یک محصول خوب در فهرست «بازنده ها» باشد یا برعکس. زیرا نه کیفیت محصول بلکه دیدگاه کلی مردم درباره آن، ارزیابی شده است.
روزنامه خراسان - مصطفی قاسمیان: ناگفته پیداست که نوروز، بهترین فرصت برای انواع سرگرمی هاست که در ایام فراغت مردم، در رقابت جذب مخاطب جلو بیفتند. به همین دلیل مسئولان تلویزیون بهترین برنامه ها را در این ایام روی آنتن می فرستند و اهالی سینما هم برای اکران نوروزی، حسابی سرودست می شکنند. در این میان، بعضی از این فیلم ها، سریال ها یا مسابقات تلویزیونی می توانند مخاطبان را جذب کنند و برخی دیگر نه.
امروز به برنده ها، بازنده ها و پرحاشیه های سینما و تلویزیون پرداختیم، با این توضیح ضروری که این فهرست، بر اساس برایند نظر افکار عمومی جمع آوری شده و ممکن است یک محصول خوب در فهرست «بازنده ها» باشد یا برعکس. زیرا نه کیفیت محصول بلکه دیدگاه کلی مردم درباره آن، ارزیابی شده است.
بازنده ها
خندوانه
بازنده بزرگ سینما و تلویزیون در نوروز ۹۸، «خندوانه» بود؛ برنامه ای که پیش از آغاز تعطیلات، کسی فکرش را هم نمی کرد قافیه جذب مخاطب را به راحتی ببازد. اما حضور رقیب تازه نفسی به نام «عصر جدید» در شبکه ۳ و خلأ مهمان های پرسروصدا یا مسابقه ای به قدر کافی جذاب، کار خودش را کرد و نفس «خندوانه» نوروزی را گرفت.
اتفاق عجیب آن بود که به نظر می رسید گروه رامبد هرچه ایده تازه داشته اند، در فصل های گذشته یا پیش از نوروز خرج کرده اند و برای ...

سرخط اخبار