استعدادیابی، محور فعالیت فدراسیون بدمینتون است

ایرنا دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹
یزد - ایرنا- نایب رییس بانوان فدراسیون بدمینتون گفت: استعدادیابی و پشتوانه سازی هدف اصلی و محور برنامه های این فدراسیون در سطح کشور است که با همکاری هیات ها پیگیری می شود.

به گزارش ایرنا، فریبا مددی عصر روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات بدمینتون یزد افزود: تقویت تیم های ملی در گرو توجه به شناسایی استعدادها و برگزاری لیگ و مسابقات است.
وی ادامه داد: توجه به گروه های سنی پایه و مدارس بدمینتون توسط استان ها نقش اساسی در گسترش این ورزش جذاب و همچنین تقویت تیم های ملی دارد.
نایب رییس فدراسیون بدمینتون تصریح کرد: برگزاری دوره های آموزشی برای داوران و مربیان، داشتن مسابقات منظم و بهره گیری از تجارب پیشکسوتان باید جدی گرفته شود.
مددی همچنین به اهمیت روحیه تعامل و همدلی بین خانواده بدمینتون و حمایت از دست اندرکاران این رشته اشاره کرد و تداوم آن را در کشور و یزد خواستار شد.
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: توسط هیات بدمینتون این استان در سال های اخیر در سایه همدلی فعالیت های بسیار خوبی انجام شده است.
مسعود شریعتی افزود: برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان، داوران و دست اندرکاران برای ارتقای برنامه ها موضوع مهمی است که باید همواره مدنظر قرار گیرد.
وی اطهار داشت: استعدادیابی، توجه به گروه های سنی پایه، برگزاری لیگ و مسابقات، استفاده از دیدگاه پیشکسوتان و پشتوانه سازی از موضوع های مهمی است که باید جدی گرفته شود.
این مسئول به اهمیت برنامه ریزی و داشتن طرح های مشخص و مدون برای رسیدن به اهداف و کسب افتخار برای استان در رشته بدمینتون تاکید کرد.
شریعتی با اشاره به اینکه ظرفیت و علاقه مندان زیادی در این رشته در گروه های مختلف در استان حضور دارند بر ضرورت جذب و آموزش آنها و گسترش آن تاکید کرد.
همچنین دبیر هیات بدمینتون یزد گزارشی از فعالیت های انجام شده در سال های اخیر ارائه کرد و تمام موفقیت ها را مدیون ...