حسام نواب صفوی ۲۵خرداد به دادگاه می رود

برترینها پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴
حسام نواب صفوی که وکالت حادثه دیدگان واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را برعهده دارد، اعلام کرد که نخستین جلسه دادگاه شنبه ۲۵ خرداد برگزار می شود.

خبرگزاری صبا: حسام نواب صفوی که وکالت حادثه دیدگان واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات را برعهده دارد، اعلام کرد که نخستین جلسه دادگاه شنبه ۲۵ خرداد برگزار می شود.
حسام نواب صفوی مدتی قبل با انتشار ویدیویی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که وکالت شاکیان پرونده حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات را پذیرفته است. تازه ترین خبر از فعالیت نواب صفوی در این پرونده اولین دادگاه برای احقاق حقوق خانواده های داغدار است که روز شنبه ۲۵ خردادماه ۹۸ تشکیل خواهد شد.
نواب صفوی درمورد اهمیت این پرونده و علت حساسیتش روی چنین حادثه ای توضیحاتی ارایه کرده است.
او در مورد علت پذیرفتن این پرونده گفت: زمانی که خبر حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران را شنیدم، احساس کردم از طریقی که می توانم باید به کمک این خانواده ها بروم.
این بازیگر افزود: من حتی ریالی برای این وکالت دریافت نکرده ام و سعی کردم مرهمی بر این داغ بگذارم. باید از چنین فاجعه ای درس عبرت بگیریم و کاری کنیم که دیگر شاهد این حوادث نباشیم.
نواب صفوی گفت: مثلا یک تلکابین از سال ۴۸ فعال است و کار می کند، اگر همین امروز به این مکان رسیدگی نشود و وسایلی را که امکان سقوط دارند تجهیز و نوسازی نکنند، ما بار دیگر شاهد همچنین حوادثی خواهیم بود و تازه آن وقت یادمان می افتد ماجرا را پیگیری کنیم. از این دست مثال ها زیاد است و باید قبل از وقوع اتفاق به آن رسیدگی کرد. پیمانکاران یا مسئولان باید یا کاری را قبول نکنند یا اگر قبول کردند همه وجوه آن را در نظر بگیرند.
او درمورد چگونگی شکل گیری پیشنهاد وکالت پرونده واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات ...

سرخط اخبار