گلر استقلال در مورد جلسه رسیدگی به وضعیت شکایت باشگاه تراکتور صحبت کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رشید مظاهری، گلر استقلال پس از جلسه کمیته تعیین وضعیت در مورد شکایتی که باشگاه تراکتور از او دشات گفت: فکر کنم جلسه خیلی خوبی بود و خودم به شخصه جو را خیلی خوب دیدم و منتظریم رای صادر شود. فکر کنم یک سری مدارک را هم هفته بعد ارائه دهیم. قرار است مدارکی که از من خواسته شده را به این کمیته ارائه دهم.
وی در مورد پیش بینی اش از رأی صادره گفت: الان در حال حاضر نمی دانم باید چه بگویم، می ترسم چیزی بگویم. من درباره این مسائل و اتفاقات روزهای اخیر خیلی صحبت دارم ولی فعلاً باید سکوت کنم و بعد از رأی صحبت می کنم. باید منتظر رای بمانیم.
گلر فصل گذشته تراکتور درمورد دلایل جدایی از این تیم هم عنوان کرد: نمی خواهم زیاد در مورد این موضوع توضیح بدهم چرا که شاید حرفی بزنم بعداً مشکلی ایجاد شود. تنها چیزی که می خواهم بگویم این است که ما بحث مالی با تراکتور نداشتیم.
مظاهری در مورد احتمال لغو قراردادش با استقلال هم گفت: شما از کجا می دانید قراردادم با استقلال بهم می خورد؟ آن ها صحبت هایی که مطرح شد را خودشان را انجام دادند و ما هم مدارک خودمان را داریم و به آینده خوش بین هستیم. قراردادم با استقلال صددرصد قانونی بوده. مطمئن باشید اگر غیرقانونی بود اولین نفری که مخالفت می کرد، خودم بودم چون وقتی به باشگاهی تعهد داری نباید به باشگاه دیگری فکر کنی.
وی در مورد رقابت با سید حسین حسینی در استقلال هم گفت: من سر این مسئله ای که الان وجود دارد نمی خواهم بگویم فکرم مشغول است اما باید آن را حل کنیم و بعد درباره چیزی که گفتید فکر می کنم. بعضی از این ...

سرخط اخبار