ثبت اطلاعات ۷۰ درصد مشترکان برق برای حذف قبوض کاغذی

ایرنا چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰
تهران-ایرنا- معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: تاکنون از میان ۳۶ میلیون مشترک برق کشور، اطلاعات ۲۵ میلیون مشترک برای حذف قبوض کاغذی جمع آوری شده و این افراد قبوض خود را به شیوه پیامکی دریافت می کنند.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو روز چهارشنبه به نقل از غلامعلی رخشانی مهر گزارش داد: اطلاعات ۷۰ درصد مشترکان برق کشور برای حذف قبض کاغذی در سامانه ثبت شده است.
وی افزود: بر اساس آخرین ارزیابی صورت گرفته، تاکنون در مناطق مختلف کشور از جمله استان های سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان و شهرستان مشهد، قبض کاغذی برق به طور کامل حذف شده است.
رخشانی مهر خاطرنشان کرد: قرار است از ابتدای مهرماه امسال، قبض کاغذی برق در کشور توزیع نشود و همه مشترکان در سراسر کشور می توانند از طریق ارسال *۱* شناسه قبض# به شماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ شماره خود را در سامانه مربوطه ثبت و پس از این قبض خود را به شیوه الکترونیکی دریافت کنند.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: شماره تلفن های همراه مشترکان برای ارسال اطلاعات قبض در حال جمع آوری است، پس از تکمیل این فرایند اطلاعات اولیه همچون صورت حساب، نحوه و زمان پرداخت و… برای تلفن همراه مشترکان ارسال خواهد شد.

سرخط اخبار