امامان جمعه و خطبای شیعه و اهل سنت در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت مردم به رعایت تقوا، هفته وحدت و میلاد پیامبر را گرامی داشته و بر رفع مشکلات مردم تاکید کردند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس؛
نماز جمعه اهل سنت بندرعباس
شیخ علی جلالی خطیب نماز جمعه اهل سنت بندعباس ضمن گرامیداشت هفته وحدت گفت: امروز جهان اسلام با مشکلات زیادی در عرصه خارجی و داخلی مواجه است که راه عبور از این مشکلات صبر و ایمان است.
نمازجمعه میناب
حجت الاسلام صفایی حائری امام جمعه میناب ضمن تبریک میلاد باسعادت رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) و هفته کتاب وکتابخوانی گفت:: مردم باید پیگیر و مطالبه گرباشند که درآمد طرح افزایش قیمت بنزین به خودشان برگردد.
نماز جمعه بندر لنگه
حجت السلام رکنی امام جمعه بندر لنگه هم با اشاره به روز اخلاق و مهر ورزی بر اخلاق خوب مسئولان در مواجه با مردم تاکید کرد و گفت: اگر مردم نبودند نیازی به ما مسئولان نبود پس همه وظیفه داریم با مردم با اخلاق خوب برخورد داشته باشیم.
نماز جمعه قشم
حجت الاسلام میثم تارم امام جمعه قشم با محکوم کردن ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی فلسطین، گفت: فلسطین همواره مسئله اول جهان اسلام است.
نماز جمعه اهل سنت قشم
شیخ سعید خطیبی خطیب جمعه اهل سنت قشم گفت: مقام و منزلت پیامبر اسلام (ص) را خداوند به ایشان بخشید بنابراین هیچ نیروی دیگری نمی تواند نه خدشه ای به آن وارد سازد و نه به آن مقام بلند برسد.
نماز جمعه رودان
حجت السلام دری امام جمعه شهرستان رودان نیز با گرامیداشت فرارسیدن هفته بسیج گفت: باید تفکر و فرهنگ بسیجی در کشور ترویج داده شود، زیرا مدیران و اقشار مختلف با بهره گیری از تفکر بسیجی جهادی عمل خواهند کرد.
نماز جمعه جاسک
حجت الاسلام مصطفی لو امام جمعه موقت شهرستان جاسک هم ضمن تشکر از قوه ی قضائیه که مدبرانه با مفسدین مبارزه می کند گفت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار