گفتن این ذکر علاوه بر اینکه شما را در برابر شیطان و جن مصون می دارد بلکه باعث برآورده شدن حاجت شما نیز می شود.

ذکر «لا حول ولا قوة الا بالله» نوزده حرف دارد که در هر حرفش یک اثر برای ما وجود دارد، وقتی این ذکر را بگوییم، خداوند با نظر رحمت به ما می نگرد و وقتی این گونه شد هر خیری از دنیا و آخرت را به ما می رساند.
هر کلمه از کلمات ما معنایی دارد، میوه ها هر یک خاصیتی دارند، آیات قرآن نیز این گونه هستند، دعاها از جمله «لا اله الا الله»، «الحمدالله»، «سبحان الله»، «الله اکبر»، هر یک از این اذکار تأثیر خاص خود را دارند، قرآن کریم و ائمه اطهار(ع) حرز و دعایی را برای رفع مشکلات، گرفتاری ها، امراض، فقر و دفع دشمن، توصیه کرده اند.
ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله»
ما معمولاً وقتی عصبانی می شویم یا اگر کسی مصیبتی دید این ذکر را می گوییم در حالی که روایات متعددی از ائمه اطهار(ع) وارد شده که این ذکر آثار فراوانی در زندگی ما دارد.
ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» ۱۹ حرف دارد که در هر حرفش یک اثری برای ما موجود است و نباید این ذکر را فراموش کنیم چراکه سفارش بسیاری در خصوص آن شده و حضرت رسول(ص) فرموده اند: زیاد بگویید «لا حول ولا قوه الا بالله» که بهشت را برای شما تضمین می کند.
وقتی ذکر «لا حول ولا قوه الا بالله» بگوییم خداوند با نظر رحمت به ما می نگرد و وقتی این گونه شد هر خیری از دنیا و آخرت را به ما می رساند.
در روایتی از ابن عباس هست که حضرت رسول(ص) فرمودند: «لا حول ولا قوه الا بالله» و ابن عباس از ثواب این ذکر از پیامبر اکرم(ص) سؤال کرد، که پیامبر اکرم(ص) فرمودند: اگر تمام قدرتمندان عالم جمع می شدند نمی توانند عرش الهی را تکان دهند اما چهار ملک به واسطه این ذکر توانستند عرش الهی را جابه جا کنند.
همچنین؛ حضرت رسول اکرم(ص) فرمودند: این ذکر از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار