قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: قیمت فروش کوئیک آر پلاس قطعا زیر یکصد میلیون تومان خواهد بود و سری نخست این تولیدات به ثبت نام کنندگان کوئیک واگذار خواهد شد.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، مجید باقری خوزانی در حاشیه مراسم رونمایی از خودروی جدید گروه خودروسازی پارس خودرو افزود: از این پس خودروی کوئیک به مدت 10 سال فقط در شرکت پارس خودرو تولید خواهد شد و سری نخست آن که حدود هزار دستگاه است، به کسانیکه پیش از این برای دریافت خودروی کوئیک ثبت نام کرده بودند تخصیص می یابد.
قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در خصوص قیمت نهایی این محصول دارای آپشن های مختلف نیز گفت: تا مرحله صدور دعوتنامه برای خریداران، قیمت این محصول هم نهایی خواهد شد، اما قطعا این محصول با قیمت زیر یکصد میلیون تومان عرضه می شود.
به گفته باقری، با توجه به استقبال خوب مردم از خودروی کوئیک، قطعا این خودرو نیز با استقبال خوبی روبرو می شود و به همین دلیل تلاش می شود تا برنامه ریزی جدی برای توسعه آپشن های محصول کوئیک آر پلاس تدوین و اجرا شود.
قائم مقام مدیر عامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، همچنین در مورد واگذاری خودرو ها به قیمت بازار آزاد در عاملیت های مجاز خودروسازی سایپا نیز گفت: قطعا چنین موردی تخلف است و در صورت مشاهده برخورد جدی می شود چراکه همه نمایندگی های سایپا که به عنوان یک شبکه مویرگی در سراسر کشور فعالیت می کنند وظیفه دارند محصولات سایپا را بر اساس قیمت مصوب کارخانه و بدون تغییر قیمت به مشتریان بفروشند.
شهریار طهماسبی معاون مهندسی پارس خودرو در نشست خبری این مراسم گفت: هم اکنون روزانه 20 دستگاه کوئیک آر پلاس تولید می شود که از ابتدای ماه آینده به 40 دستگاه افزایش می یابد و در صورت تقاضا و کشش بازار، تا یکصد دستگاه در روز، قابل تولید است.
وی ...

سرخط اخبار