مصرف دخانیات در ۳۹درصد از آرایشگاه های زنانه

برترینها پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: طبق ارزیابی سال گذشته در ۳۹درصد از آرایشگاه های زنانه استان مرکزی دخانیات مصرف و در تعدادی باشگاه ها قرص روانگردان عرضه می شود.

خبرگزاری مهر: زهرا فرجی روز پنج شنبه در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی، در اراک اظهار داشت: طی دو سال گذشته طرح نظارت بر آرایشگاه ها و باشگاه های ورزشی زنانه توسط دفتر امور بانوان استانداری مرکزی انجام شده است.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی ادامه داد: در طی اجرای طرح نظارت بر آرایشگاه های زنانه در سال گذشته، شاهد بوده ایم که در ۳۹ درصد از آرایشگاه های زنانه استان مرکزی، مصرف دخانیات گزارش شده است.
وی گفت: همچنین در بعضی سالن های ورزشی زنانه استان مرکزی به ویژه اراک، معضلی تحت عنوان توزیع قرص های گران قیمت در قالب قرص های روان گردان و لاغری وجود دارد.
فرجی عنوان کرد: اغلب مشتریان این قرص ها جوانان سنین زیر ۲۰ تا ۳۰ سال هستند که برای جلوگیری از بروز چنین مسائلی باید مربیان و متولیان این حوزه آموزش ببینند و بر این واحدهای صنفی نظارت و بازرسی های جدی اعمال شود.
مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی اظهار کرد: در حال حاضر در شهر اراک بیش از یک هزار آرایشگاه زنانه وجود دارد که در راستای کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی، باید بیشتر تحت نظارت و بازرسی قرار گیرند.