سومین گزارش شورایاران در یکصدو نودمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ارائه شد.

سومین گزارش شورایاران در صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران ارائه شد و مورد استقبال اعضای شورای شهر قرار گرفت. رابط ستاد شورایاری منطقه 19 این گزارش را ارائه داد و ضمن برشمردن تهدید ها و فرصت های منطقه از اعضای شورای شهر خواست تا نگاه ویژه ای به منطقه 19 داشته باشند.
موقعیت جغرافیایی منطقه 19
مرتضی آقا محمدی دبیر شورایاری محله نعمت آباد در صحن شورای شهر در مورد موقعیت جغرافیایی متطقه 19 گفت: منطقه 19 دارای پنج ناحیه است که سه ناحیه آن در داخل بافت و دو ناحیه در حریم منطقه واقع شده است. این منطقه از شمال به بزرگراه آیت الله سعیدی و بلوار چراغی، ازغرب به بزرگراه آزادگان، از شرق به اتوبان نواب و تندگویان، از جنوب به بزرگراه آزادگان منتهی می شود. جمعیت منطقه 380 هزار نفر است. تعداد مساجد این ناحیه 101 باب، همچنین 132 باب مدرسه و 54 هزار نفر دانش آموز در این منطقه حضور دارند. بزرگ ترین محله منطقه (محله نعمت آباد) 100 هزار نفر جمعیت دارد که بیشترین جمعیت منطقه را تشکیل داده و کوچک ترین محله منطقه (اسماعیل آباد) 500 نفر جمعیت دارد.
اقدامات و عملکرد شورایاری منطقه 19
رابط شورایاری منطقه 19 به معرفی اقدامات شورایاری های منطقه 19 پرداخت و اهم اقدامات شورایاران این منطقه را به شرح زیر اعلام کرد:
- پیگیری جهت احداث اورژانس هوایی کشور و دو عدد پد بالگرد (بوستان ولایت)
- پیگیری جهت ساماندهی دستفروشان و بساط گستران در خیابان احسانی بعد از 13 سال
- پیگیری جهت احداث پل مکانیزه شهید تندگویان و احداث و اتصال خیابان شهامت به رینگ بوستان ولایت
- پیگیری جهت احداث و اتصال خیابان مهران به رینگ بوستان ولایت و تلاش برای احداث خیابان شهید حیدری نبش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار