چگونه پرونده شکایت رئیس دولت اصلاحات از کریمی قدوسی «مختومه» شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶
چگونه پرونده شکایت رئیس دولت اصلاحات از کریمی قدوسی «مختومه» شد
کریمی قدوسی: صحبت های سردار نقدی را به عنوان سند پخش کردم

تهران (پانا) - نماینده اصولگرای مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خبر از مختومه شدن پرونده شکایت رئیس دولت اصلاحات از خود در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان داد.
روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: کریمی قدوسی در یکی از آخرین موارد در هفتمین روز مهرماه سال گذشته در توییتر، ادعایی را با ذکر برخی جزییات تکرار کرد که پیش تر از سوی محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی فعلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز مطرح شده بود.
نماینده مشهد در توییتر خود گفته بود که رییس دولت اصلاحات در ایام انتخابات پرحاشیه دهمین دوره ریاست جمهوری در سفری به عربستان، خواستار حمایت ملک عبدالله، پادشاه این کشور از میرحسین موسوی شده است. ادعای او به همین جا ختم نشده و این نماینده مجلس روایتی را از پاسخ پادشاه عربستان به خاتمی نقل کرد و نوشت: «در آن جلسه عبدالله خطاب به خاتمی می گوید: چرا ایران در منطقه و کشورهای عربی فعال است؟ می خواهید دستور بدهم ایران را روی سرتان خراب کنند؟»
کریمی قدوسی در ادامه و درباره پاسخ خاتمی به ملک عبدالله، جمله ای را نقل کرد که تا چند روز نقل توییتر شده بود. او مدعی شد که رییس دولت اصلاحات، پادشاه عربستان را «اعلی حضرتا» خطاب کرده و در پاسخ به پرسش او گفته است: «اعلی حضرتا، درصورت رای آوردن ما، از هر کجا که امر بفرمایید خارج می شویم.» اظهارات کریمی قدوسی تا حدی برای کاربران شبکه های اجتماعی در آن زمان غیرقابل باور بود که عمدتا با ماجرا با دید طنز مواجه شدند و کمی بعد هم به سادگی از کنارش گذشتند. هر چند چنان که از قدیم هم گفته اند: «این رشته سر دراز دارد...»
محمدرضا نقدی 10 روز پس از اظهارات کریمی قدوسی در برنامه اینترنتی شبکه افق به نام «رو ...

[ مشاهده متن کامل چگونه پرونده شکایت رئیس دولت اصلاحات از کریمی قدوسی «مختومه» شد پانا ]