مسئولان برای جبران عقب ماندگی های استان همدان همت کنند

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار سید ضیاء الدین حزنی پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح طرح های محرومیت زدایی سپاه که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی و فرماندهان سپاه در محل مجموعه فرهنگی شهدای استانداری برگزار شد، از احداث خانه های روستایی در همدان خبر داد و اظهار کرد: حل مشکل آب، قنات، مدارس و سرویس بهداشتی در روستاها در برنامه است.
وی با بیان اینکه ۸۰ درصد پروژه های محرومیت زدایی سپاه کوچک، زودبازده، عام المنفعه و فاقد پیچیدگی های فنی مهندسی و توسط ساکنان بومی روستایی قابل اجراست، گفت: اولویت در محرومیت زدایی روستاها با مناطق فوق العاده دورافتاده، صعب العبور، مرزی و حساس است.
سردار حزنی با بیان اینکه دولت مسئول محرومیت زدایی در کشور است اما سپاه نیز در کنار دولت این کار را در راستای خدمت به مردم انجام می دهد، افزود: محرومیت در کشور قبل از انقلاب بسیار زیاد بود اما بعد از انقلاب به ۲۰ درصد رسید.
وی با بیان اینکه مشکل عمده امروز جامعه بیکاری، اعتیاد، طلاق و ناکارآمدی اقتصادی است، افزود: مسئولان باید به فکر خدمت و منفعت رسانی به مردم باشند.
سپاه علاوه بر تأمین امنیت پایدار خدمت به مردم را در دستور کار داده است دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سپاه علاوه بر تأمین امنیت پایدار خدمت به مردم را در دستور کار داده است، گفت: آمادگی وجود دارد در همدان یک هزار خانه را با مشارکت مسئولان استان بسازیم.
وی با تاکید بر اینکه تهیه یک هزار جهیزیه، ایجاد ۱۰ تا ۱۵ خانه عالم و کمک به حوزه های علمیه نیازمند در دستور کار است، خواستار تشکیل جلسه ...