تسنیم نوشت: نایب رئیس صنف قهوه خانه داران و سفره خانه های سنتی از توزیع سبد کالای معیشتی به پرسنل این واحدهای شغلی به همت ستاد اجرای فرمان حضرت امام(ره) خبر داد.

صبح امروز همایش همدلی و احسان با مشارکت ستاد اجرای فرمان حضرت امام(ره) (ستاد احسان) مجمع خیرین صنف قهوه خانه داران و سفره خانه های سنتی برگزار شد که در این مراسم به همت خیرین و همچنین ستاد اجرای فرمان حضرت امام توزیع بسته های معیشتی به پرسنل قهوه خانه داران آغاز شد.
ابراهیم درستی نماینده وزارت صمت در اتاق اصناف در این مراسم ضمن اشاره به شرایط موجود در کشور گفت: امیدواریم با تلاشهای صورت گرفته مسئولان در بخشهای مختلف بزودی شاهد بازگشایی سایر صنوف از جمله قهوه خانه داران باشیم.
وی با اشاره به اینکه تمام واحدهای شغلی باید پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا را رعایت کنند، گفت: تعدادی از واحدهای شغلی بیش از ۳ ماه است که تعطیل شده اند و همین امر مشکلاتی را برای تأمین معیشت آنها فراهم کرده است که امیدواریم با تدابیر صورت گرفته به زودی شاهد بازگشایی این واحدهای شغلی باشیم.
درستی خاطرنشان کرد: همچنین با تمهیدات صورت گرفته از سوی دولت تسهیلاتی تحت عنوان وام های قرض الحسنه با کارمزد ۱۲ درصد به رقم۱۳ تا ۱۴ میلیون به برخی از واحدهای شغلی پرداخت خواهد شد.
عباس اعلائی؛ نایب رئیس صنف قهوه خانه و سفره خانه های سنتی با اشاره به مساعدت و همرانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در ارتباط با توزیع بسته های معیشتی به پرسنل این صنف خاطرنشان کرد: در این زمینه در سه نوبت قبلی بسته های معیشتی در اختیار تعدادی از هموطنان در روستاهای اطراف تهران قرار گرفته است که این کار به همت خیرین صنف قهوه خانه داران و سفره خانه های سنتی صورت گفته است.
وی تصریح کرد: در پی شیوع ویروس کرونا شرایط نامناسبی برای فعالیت این صنف ایجاد شده است و همین امر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری