ظهر امروز به همت سپاه ۲۷ محمد رسول الله تهران بزرگ نشست هماهنگی میان تعدادی از نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان گروه های جهادی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از تهران، نشست هماهنگی گروه های جهادی استان تهران با نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در محل ساختمان فرماندهی سپاه ۲۷ محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ برگزار شد.
در ابتدای این نشست نمایندگان گروه های جهادی به بیان مسئله ها و دغدغه های خود پرداختند که به رسمیت شناختن گروه جهادی توسط قانون، عدم تعریف مرجع گروه های جهادی، لزوم تعریف سازمان بسیج سازندگی به عنوان مرجع گروه های جهادی، لزوم شهید به حساب آوردن جانباختگان عرصه جهاد و کمک به مستضعفین، تعریف شدن گروه های جهادی مثل موسسات خیریه و ثمن ها و عدم مصادره به مطلوب خدمات گروه های جهادی برای جریانات سیاسی اصلاح طلب،اصولگرا و پایداری از جمله مهم ترین محورهای آن بود که در این جلسه مطرح شد. 
غفلت در سیل فروردین ۹۸
در ادامه اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نکات نمایندگان عزیز گروه های جهادی، کاملاً درست، بجا و از روی دغدغه بود و از همین رو حتماً آنچه که مربوط به خلاءهای قانونی بود و مانع فعالیت عزیزان جهادی می شود را در مجلس پیگیری خواهم کرد.
محسن روح الامین یکی دیگر از منتخبان مجلس یازدهم نیز با بیان اینکه نقشه راه پیشرفت کشور در گرو ظهور و بروز غیرت انقلابی است، افزود: در زمان انقلاب کار جهادی را در ابتدایی ترین شکل ممکن شروع کردیم و بعد از مدتی با غیرت همین بچه های جهادی صنعت موشک سازی را در زمان دفاع مقدس فعال کردیم که نشان از تأثیرگذاری شگرف روحیه جهادی در صَرف فعل خواستن دارد.
سمیه رفیعی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس نیز گفت: باید عمق کارهای خود در مواقع بحران زیربنایی تر جلو ببریم، به عنوان مثال ...

سرخط اخبار