گروه استان ها - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: در حوزه اقتصادی نیز در مجلس یارانه کالایی را به تصویب رساندیم که ۶۰ میلیون نفر جامعه هدف ما هستند که ماهانه حساب خانوار شارژ شده و صرف خرید کالا شود که قرار است در ۶ ماهه اجرایی شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسکو به نقل از دفتر نماینده مردم تبریز در مجلس ، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی با حضور در جمع دهیاران و شورای روستاهای بخش «جزیره اسلامی» که 5 تن از مدیران کل آذربایجان شرقی هم وی را برای بررسی و رفع مشکلات این منطقه همراهی می کردند اظهار داشت: خدمت به مردم فلسفه اصلی و هدف نهایی مسئولیت ها است که اگر نباشد آن دوران برای آن مسئول وبال خواهد شد.
وی افزود: در گفتمان معصومین نیز خدمت به مردم به طور مداوم تاکید شده و اگر مدیران ما روزانه یک فراز از نامه 53 نهج البلاغه را مرور کرده و بخوانند با عشق و علاقه بیشتری به خدمت به مردم می پردازند.
میرتاج الدینی ادامه داد: حضرت علی (ع) در نهج البلاغه می فرمایند مردم قضاوتی که درباره عملکرد یک مسئول انجام دهند خداوند نیز به همان قضاوت مردم نگاه خواهد کرد و بهترین ذخیره برای مدیران و مسئولین عمل صالح و خدمت به مردم است.
هرگونه حاشیه سازی، بازی در پازل دشمنان است
نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر بیان کرد: در این شرایط سخت و پیچیده که فروش نفت ما نیز تقریباً متوقف شده است باید دولت و مجلس به دنبال راه حل های جهت رفع مشکلات مردم باشند و قطعاً این دوران سخت گذرا بوده و به اتمام خواهد رسید و هرگونه حاشیه سازی، بازی در پازل دشمنان خواهد بود.
وی افزود: راهکار اصلی این دوران این است که روی پای خودمان بایستیم و با استفاده از ظرفیت داخلی اقتصاد بتوانیم با تحریم ها نیز مقابله کنیم.
رئیس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ظرفیت های داخل کشور به ما اجازه می دهد که بتوانیم مقابل تحریم ها بایستیم و این تحریم ها را به فرصت تبدیل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار