درکنار تمام فناوری های جذاب و جدیدی که در CES 2020 معرفی شد، اسباب بازی هایی هم قرار داشتند که نشان دهنده ی دوران تازه ای در صنعت سرگرمی هستند.

امروزه، در دوران طلایی اسباب بازی های مبتنی بر اصول علمی و ریاضی و مهندسی (STEM) هستیم. در نمایشگاه CES 2020، شاهد انواع شرکت هایی بودیم که انواع اسباب بازی های هوشمند را طراحی و تولید کرده اند. محصولات آن ها در سال جاری میلادی به مرور به بازار عرضه می شوند و کودکان نسل جدید با ابزارهایی هوشمندتر و جذاب تر تعامل خواهند داشت.
اسباب بازی های مبتنی بر تعامل فیزیکی لمسی در CES امسال قدرتمندانه بازگشتند. درواقع، تقریبا همه ی اسباب بازی هایی که به نمایش گذاشته شدند، جنبه ای واقعی هم برای تعامل کودک داشتند. رویکرد مذکور بازتاب اوج گیری و گسترش فناوری واقعیت افزوده نیز محسوب می شود و نشان می دهد تولیدکنندگان به دنبال روش هایی جدید برای تعامل سالم تر و شاید کمتر خردسالان با نمایشگرها هستند. آرن هافمن ، مدیر توسعه ی کسب وکار در American Specialty Toy Retailing Association می گوید وقتی کودکان با شنوایی، بینایی، لامسه و بازی های تعاملی فرصت یادگیری را داشته باشند، تعامل طولانی تر و مؤثرتری از خود نشان می دهند.
تولیدکنندگان اسباب بازی در CES 2020 گام های مثبتی به سمت تعامل و یادگیری شهودی و فیزیکی بیشتر کودکان برداشته اند. بسیاری از کارشناسان و فعالان صنعت نیز از رویکرد جدید استقبال می کنند و تعامل متعادل تر را روندی بهتر برای جذب خردسالان می دانند. به علاوه ترکیب تعامل های فیزیکی و مجازی از جذابیت اسباب بازی ها نکاسته و حتی آن ها را جذاب تر کرده است. درادامه، به برخی از محصولات موجود در نمایشگاه امسال اشاره می کنیم که قطعا برای کودکان جذاب خواهند بود. Shifu Tacto AR
بازی شیفو را می توان یکی از جذاب ترین ترکیب های بازی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار