مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان، گفت: کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه در فهرست ما قرار نداشتند که برای جذب آنها اقدام کنیم.
سعید آذری در گفت وگو با ایرنا در خصوص فعالیت باشگاه فولاد خوزستان در فصل نقل و انتقالات، اظهار داشت: با جذب ساسان انصاری تقریبا پرونده ما در فصل نقل و انتقالات بسته شد، مگر اینکه نکونام در این چند روز احساس نیاز کند و ما بازیکن بگیریم. ما هنوز ۳ جای دیگر در فهرست بزرگسال خود داریم و اگر نکونام بخواهد می توانیم بازیکن بگیریم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا واقعا باشگاه فولاد به دنبال جذب کمال کامیابی نیا و امید عالیشاه بوده است؟ گفت: اصلا همچین چیزی نیست و ما این دو بازیکن را نمی خواستیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره اینکه آیا تیم فوتبال این باشگاه آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر است یا خیر؟ عنوان کرد: ما امسال خیلی زود کارمان را شروع کردیم و اردوهای تدارکاتی خوبی هم برگزار کردیم. فکر می کنم تا زمان آغاز لیگ از نظر جسمانی و تاکتیکی به شرایط صددرصدی برسیم.
آذری افزود: در این مدت چند اردوی خوب داشتیم و البته یک اردوی ما هم در اصفهان لغو شد. قرار بود به اصفهان برویم و با ذوب آهن و سپاهان بازی کنیم اما با توجه به اینکه در هفته اول باید به مصاف ذوب آهن برویم، این اردو لغو شد. از همین جا باید از مسوولان باشگاه ذوب آهن و سپاهان عذرخواهی کنم که نشد با آنها بازی دوستانه برگزار کنیم. به هر حال قرار است سه شنبه این هفته در تهران با پارس جم بازی کنیم و بازی با نفت مسجد سلیمان آخرین دیدار تدارکاتی ما قبل از شروع فصل جدید لیگ است.
وی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه استقلال قبل از انتخاب محمود فکری به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار