مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه 9 فروردین در نیمه غربی کشور ، مرکز و جنوب کشور بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود و در برخی استان ها نظیر فارس، لرستان، همدان و شمال خوزستان بارش تگرگ خواهیم داشت.

صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز و فردا در استان های واقع در دامنه زاگرس مرکزی و زاگرس جنوبی، همچنین در غرب و مناطقی از شمال غرب کشور بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد ادامه دارد.
وی افزود: امروز همچنین در استان های واقع در دامنه های البرز مرکزی و غربی رگبار باران داریم. 
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز شنبه 9 فروردین بارش باران در نیمه غربی کشور، جنوب کشور و مرکز پیش بینی می شود که همراه با وزش باد نسبتاً شدید خواهد بود. همچنین در این روز بارش پراکنده در شرق کشور خواهیم داشت. 
ضیائیان افزود: روز شنبه همچنین در مناطق مستعد غرب و جنوب کشور به ویژه استان های لرستان، همدان، چهارمحال و بختیاری، شمال خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد بارش تگرگ خواهیم داشت. 
ضیائیان اضافه کرد: روز یکشنبه 10 فروردین از شدت بارش ها در شمال غرب و غرب کشور کاسته می شود و بارندگی در شمال شرق و نیمه جنوبی کشور با شدت بیشتر ادامه دارد. همچنین روز یکشنبه در برخی مناطق فارس، کرمان و کهگیلویه و بویراحمد بارش تگرگ خواهیم داشت. 
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روز دوشنبه 11 فروردین در نیمه شرقی کشور همچنین شمال غرب و جنوب شرق بارش خواهیم داشت که شدت بارش ها در شرق و جنوب شرق خواهد بود. 
وی تأکید کرد: همچنین در مناطق کوهستانی و سردسیر بارش به صورت برف خواهد بود. 
ضیائیان اضافه کرد: فردا اردبیل با کمینه دمای صفر درجه سردترین مرکز استان و اهواز با بیشینه دمای 28 درجه گرمترین مرکز استان خواهد بود. 
وی همچنین در تشریح وضعیت جوی پایتخت بیان کرد: آسمان تهران فردا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار