پاتوسی: دوست دارم قراردادم را با استقلال تمدید کنم/ بهتر از پرسپولیس هستیم/ به رانندگی های وحشتناک عادت نکرده ام!

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۷
پاتوسی: دوست دارم قراردادم را با استقلال تمدید کنم/ بهتر از پرسپولیس هستیم/ به رانندگی های وحشتناک عادت نکرده ام!
آیاندا پاتوسی، مهاجم آفریقایی تیم فوتبال استقلال تمایل دارد، قراردادش با این باشگاه را تمدید کند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، کیفیت پایین الحاجی گرو و مارکوس نیومایر در نیم فصل اول، صدای هواداران استقلال را در آورده بود که چرا چنین بازیکنانی باید جذب استقلال شوند. پس از اینکه این دو بازیکن از استقلال جدا شدند، مسئولان باشگاه با وسواس دنبال گزینه های خارجی دیگری رفتند، اما این ذهنیت برای علاقه مندان ایجاد شده بود که آیا بازیکنانی که این مقطع به استقلال می آیند، می توانند کارایی لازم را داشته باشند یا نه.
آیاندا پاتوسی، هافبک آفریقای جنوبی و ایسما گونکالوس بازیکن گینه ای در آخرین روزهای نقل وانتقالات زمستانی به استقلال پیوستند. پاتوسی به دلیل برخی قوانین داخلی در ایران چند هفته ای نتوانست برای استقلال بازی کند، اما از روزی که مجوز بازی را گرفت، نشان داد چه کیفیتی دارد. او در سه بازی متوالی برای استقلال بازی کرد تا حسابی خودش را در دل هواداران جای دهد. حالا ترکیب او، ایسما و منشا خط حمله استقلال را قوی کرده است و آبی پوشان اکنون با صدر جدول فاصله ای اندک دارند.
با پاتوسی گفت وگویی انجام دادیم و درباره موضوعات مختلف صحبت کردیم که متن آن را در زیر ...

[ مشاهده متن کامل پاتوسی: دوست دارم قراردادم را با استقلال تمدید کنم/ بهتر از پرسپولیس هستیم/ به رانندگی های وحشتناک عادت نکرده ام! خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم