دفتر خبرگزاری تسنیم در آذربایجان غربی در رویکردی جدید در طول روز تازه ترین اخبار را در قالب از گوشه و کنار استان منعکس می کند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه ، در دومین بسته خبری پیش رو، بخشی از اخبار گوشه و کنار استان آذربایجان غربی گردآوری و در اختیار خوانندگان و مخاطبان خبرگزاری تسنیم قرار گرفته است.
شایعه تعطیلی جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی صحت ندارد
احمد مجرد هر گونه تعطیلی جایگاه های توزیع فرآورده های نفتی را رد کرد و از مردم خواست به شایعات بی اساس در فضای مجازی توجه نکنند و اخبار و فعالیتهای این شرکت را از رسانه های رسمی و سایت urmia.niopdc.ir دنبال کنند.
مجرد تصریح کرد: قرارداد حقوقی فعالیت و عرضه سوخت فی مابین با جایگاه های عرضه فرآورده های نفتی شبانه روزی بوده و شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی پمپ بنزین ها صحت ندارد.
وی گفت: عملیات توزیع سوخت در جایگاه ها مطابق معمول و به صورت 24 ساعت شبانه روز انجام می شود و به استناد مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا ویروس هیچ گونه برنامه تعطیلی در روزهای آینده نخواهد داشت.
این مقام مسئول از هموطنان خواست: بدون هیچ گونه نگرانی و در کمال آرامش و طبق روال معمول، در طول مدت شبانه روز و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به جایگاه های عرضه سوخت مراجعه و سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.
مدیر منطقه ارومیه گفت: مرکز پاسخگویی شبانه روزی 09627 آماده دریافت انتقادات، پیشنهادت و شکایات مردمی در جایگاهها بوده و برابر مقررات و حتی الامکان در حضور مشتری و مالک جایگاه به شکایات رسیدگی می شود.
اخبار کرونایی مازندران| از لغو پروازها تا پلمب واحدهای صنفی متخلف
پیام تشکر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس از زحمات ارتش و سپاه در مقابله با ویروس کرونا
دانشجویان ...

سرخط اخبار