استاندار یزد موج جدید رادیو استان را افتتاح کرد

وزارت کشور پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳
"محمدعلی طالبی" استاندار یزد موج جدید رادیو استان را افتتاح کرد تا از این پس مردم و علاقه مندان بتوانند رادیو یزد را از موج AM ردیف ۷۴۷ کیلو هرتز دریافت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ روز پنج شنبه ۲۵ مهر ماه ۹۸، موج جدید رادیو یزد با حضور "محمدعلی طالبی" استاندار یزد، "عباس حیدری" مدیرکل حوزه استاندار، "احمد پهلوانیان" مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد و جمعی از مسئولان در ایستگاه رادیویی پرقدرت شهید امیری یزد افتتاح شد.
استاندار یزد در این مراسم رادیو یزد را یکی از افتخارات مرکز صدا و سیمای استان دانست که با برجستگی ها، موفقیت ها و کسب رتبه های بسیار خوب در سال های گذشته در جشنواره های مختلف سازمان صدا و سیما، نشان داده که اقدامات و فعالیت های خوبی را در راستای برنامه سازی و همچنین ارتباط خوب با مخاطبان و مردم عزیز استان داشته است.
"محمدعلی طالبی" ادامه داد: آنچه برای ما دارای اهمیت بود اینکه همه نقاط استان از پوشش حداکثری و گسترده رادیو یزد بهره مند شوند زیرا قبلا برخی نارضایتی ها را در این رابطه در مناطق دور افتاده استان داشتیم و شاهد مطالباتی از طرف مردمی بودیم که به نوعی علاقه مند بودند از امکان شنیدن رادیو یزد استفاده کنند.
عالی ترین مقام اجرایی استان افزود: خوشبختانه با تدبیر و سرمایه گذاری که انجام گرفت و مدیریت خوب مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد، این نقیصه برطرف شد و امروز با افتتاح موج جدید رادیو یزد، این امکان وجود دارد تا همه مردم استان از شنیدن برنامه های خوب این مرکز بهره مند شوند و سطح اعتماد مردم استان های همجوار نیز در ترجیح شنیدن برنامه های رادیویی یزد، گسترده تر گردد.
"طالبی" در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد: با استفاده از برنامه های خوب رادیو، ارتباط بهتر و بیشتر با شهروندان و مردم استان برقرار و زمینه های شنیدن صدای مردم عزیز استان و مطالبات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار