رشت - ایرنا - داوود نظرمحمدی بازیکن پیشین سپیدرود رشت به عنوان مشاورفنی به جمع کادرفنی این تیم ملحق شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: نظرمحمدی که سابقه سرمربیگری تیم های شهرداری فومن، چوکای تالش و شهرداری بندرانزلی را نیز دارد، طی توافق با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت به این تیم پیوست تا به عنوان مشاور فنی به همراه تیم سپیدرود در رقابت های لیگ دسته دوم کشور حضور یابد.
رادنی دیدار افزود: نظرمحمدی که سابقه حضور در تیم ملی فوتبال امید را در کارنامه خود دارد، در تیم های مطرحی همچون کشاورز، پاس و سایپا تهران، تراکتورسازی تبریز، صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت بازی کرده است.
وی از اضافه شدن یک مربی دیگر به کادرفنی سپیدرود اشاره و بیان کرد: همچنین علیرضا نظیف کار به عنوان کمک مربی به جمع کادرفنی سپیدرود اضافه شد تا در کنار هادی تامینی، منصور قربانی و آرش محتشمی، کمک های سهیل حق شناس در سپیدرود رشت باشد.
وی ادامه داد: نظیف کار سابقه بازی در تیم های پگاه و داماش گیلان، نساجی مازندران، مس کرمان، خونه به خونه بابل و عضویت در تیم ملی امید ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد و هم اینک نیز با توافق با مسئولان سپیدرود به عنوان کمک مربی در این تیم حضور می یابد.
مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت در خصوص بازیکنان جذب شده این تیم خاطرنشان کرد: باشگاه سپیدرود برای حضور قدرتمند در رقابت های لیگ دسته دوم تاکنون با سیدعلی یحیی زاده از نیروی زمینی تهران، نیما پاکدل از شهرداری آستارا، فرشاد اسماعیل زاده از شهرداری فومن، میثم میرپسندیده، محمد طالبی و میلاد پورمحسن از داماش گیلان، صاحب فرجی، سیدمحمد حسینی و مصطفی زینعلی از چوکای تالش در رده بزرگسال و صائب عاطفی از شهرداری فومن، امیرحسین صالحی و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار